Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 5499
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Ty też możesz dołączyć do akcji Wielka Paka dla Dzieciaka

Czwartek, 22 listopada 2012, 10:16
Aktualizacja: 10:20
Autor: Org
Jelenia Góra: Ty też możesz dołączyć do akcji Wielka Paka dla Dzieciaka
Fot. Organizator
Wielka Paka dla Dzieciaka – to hasło akcji mikołajkowej, której czwartą już edycję organizują młodzi wolontariusze z Bursy Szkolnej Nr 1 w Jeleniej Górze. Koordynatorem jest Dorota Mazur. W zbiórce zabawek i słodyczy po raz drugi już akcję wspiera Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1. Od tego roku przyłączyło się Gimnazjum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki.

Wzorem lat poprzednich 6 grudnia bursowy Mikołaj wraz ze Śnieżynkami i workiem pełnym prezentów odwiedzi dzieci. - W naszym mieście potrzebujących rodzin jest bardzo wiele, mają ogromne problemy z zapewnieniem podstawowych potrzeb niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania dzieci na co dzień. Mikołajkowy prezent to luksus na który ich nie stać. Sprawmy by choć raz w roku na buziach tych dzieci pojawił się uśmiech - apelują organizatorzy.

- Prosimy wszystkich o wsparcie rzeczowe (słodycze, zabawki, książki, gry i wszystko z czego mogą cieszyć się dzieci). Dary można przekazywać codziennie w Bursie Szkolnej Nr 1 w Jeleniej Górze, przy ulicy Kilińskiego 5/7 - informują.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group