Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 7292
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Turniej bilardowy – Pizza King Challenge

Wtorek, 19 maja 2015, 14:03
Aktualizacja: 14:04
Autor: MDvR
Jelenia Góra: Turniej bilardowy – Pizza King Challenge
Fot. Wikipedia
Zapraszamy na pierwszy turniej bilardowy Pizza King Challenge. – Pragniemy stworzyć cykl zawodów dla graczy z naszego regionu. Uczestnikiem może zostać każdy bez względu na płeć i wiek. Rozgrywki będą prowadzone według zasad Polskiego Związku Bilardowego dla najpopularniejszej odmiany w naszym kraju tzw. 8 bil – wyznaje i zachęca do uczestnictwa organizator imprezy.

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami gry: http://www.bilard-sport.pl/informacje.php?cPath=56_59.

Mecze będą rozgrywane chronologicznie według listy startowej, ułożonej według wcześniejszego losowania dzień przed turniejem. Każdy zawodnik zostanie poinformowany o godzinie rozpoczęcia swojego meczu. Nie stawienie się o wyznaczonej godzinie spowoduje oddanie meczu walkowerem. Zawodnicy zgłaszający się w dniu turnieju mogą nie zostać zakwalifikowani, dlatego prośba ze strony organizatora o wcześniejsze zapisy.

Gra odbywać się będzie na stole 9 stopowym firmy WIK, który został dopuszczony przez PZBil do rozgrywek turniejowych. Gramy systemem pucharowym lub mieszanym w zależności od liczby zgłoszonych zawodników. Wpisowe wynosi 20 złotych. Pizza King ufundowała także nagrody dla zwycięzców. Główną nagrodą jest dwuczęściowy kij bilardowy wraz z futerałem. Turniej odbywa się w lokalu Pizza King w Jeleniej Górze przy ul. Elsnera 3D w sobotę, 23 maja. Swoje uczestnictwo można zgłaszać pod numerem telefonu 730 90 40 50.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group