Wtorek, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 7887
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Tu we wrześniu mobilny PSZOK

Czwartek, 6 września 2018, 14:20
Aktualizacja: Poniedziałek, 10 września 2018, 6:36
Autor: Paweł Guszała
Jelenia Góra: Tu we wrześniu mobilny PSZOK
Fot. Paweł Guszała
Z Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta otrzymaliśmy kolejny harmonogram Mobilnego PSZOK. O tym, gdzie i kiedy będzie można z niego skorzystać we wrześniu w naszym artykule.

Mobilny PSZOK, to ciężarówka ze specjalnym kontenerem, która co tydzień ustawiana jest w różnych częściach naszego miasta. To właśnie tu można zostawić tzw. odpady problematyczne. Zalicza się do nich m.in.: leki, farby, kwasy, rozpuszczalniki, akumulatory, baterie, małe AGD, sprzęt RTV, drukarki, skanery, faksy.

Z mobilnego PSZOK korzystać mogą tylko mieszkańcy Jeleniej Góry, dlatego każdy zainteresowany jest zobligowany do okazania pracownikom MPGK dokumentu potwierdzającego zameldowanie, bądź fakt odprowadzania opłat za wywóz nieczystości na terenie naszego miasta. W tym miesiącu mobilny PSZOK wyjedzie na jeleniogórskie ulice jeszcze 4 razy.

- 8 września Mobilny Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów komunalnych pojawi się przy ulicy Czarnoleskiej (na parkingu przy parafii), 15 września przy ulicy Wróblewskiego, niedaleko kościoła, 22 września będzie stacjonował na osiedlu Żeromskiego przy placu rekreacyjnym, a w ostatni weekend września (29.09.) pojawi się na parkingu TESCO przy Alei Jana Pawła II – mówi Martyna Mróz, Referat Gospodarki Odpadami UM.

Akcja prowadzona będzie w godzinach od 10:00 do 13:00.

Twoja reakcja na artykuł?

12
67%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
3
17%
Złości
3
17%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group