Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 21 lutego
Imieniny: Eleonory, Roberta
Czytających: 10014
Zalogowanych: 54
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Trzy promile u prowadzącej. Wypiła, pojechała i… zaparkowała

Poniedziałek, 17 stycznia 2011, 13:46
Aktualizacja: 13:47
Autor: KMP
Wczoraj wieczorem policjanci z jeleniogórskiej drogówki zatrzymali 44–letnią kobietę podejrzaną o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz o spowodowanie kolizji drogowej.

Do zdarzenia doszło w Cieplicach. Policjanci pojechali na zgłoszone zdarzenie drogowe, gdzie kierująca fordem podczas parkowania uszkodziła inny pojazd. Sprawczynią kolizji okazała się 44-letnia jeleniogórzanka. – Funkcjonariusze wyczuli od sprawczyni woń alkoholu: badanie wykazało w jej organizmie blisko 3 promile – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Teraz kobiecie za kierowanie pojazdem po pijanemu grozi kara do dwóch lat więzienia. Sąd zabierze jej też prawo jazdy na określony czas.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy będziesz płacił podatek kościelny?

Oddanych
głosów
759
Tak
18%
Nie
82%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Jak czytanie zmienia mózg?
Rozmowy Jelonki
Miliardy dla Polski z SAFE
 
Aktualności
Odwiedzają Śnieżkę nawet o wschodzie słońca
 
Uzdrowisko Cieplice
Choroby reumatyczne – kompleksowe leczenie w Uzdrowisku Cieplice
 
Jelenia Góra - KARR
Dolnośląscy Liderzy Biznesu 2026
 
Pogoda
Zima nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group