Wtorek, 27 lipca
Imieniny: Julii, Natalii
Czytających: 7010
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

III liga piłkarzy: Trzecioligowcy wystartują 12 marca

Piątek, 22 stycznia 2016, 15:46
Aktualizacja: 0:23
Autor: MDvR
III liga piłkarzy: Trzecioligowcy wystartują 12 marca
Fot. archiwum
Runda wiosenna na boiskach III ligi dolnośląsko–lubuskiej rozpocznie się 12 marca. Pierwszym rywalem Karkonoszy Jelenia Góra będą rezerwy Zagłębia Lubin.

20. kolejka (12-13 marca):
KP Brzeg Dolny - Budowlani Lubsko
Polonia-Stal Świdnica - Ślęza Wrocław
Stilon Gorzów Wielkopolski - Miedź II Legnica
Bystrzyca Kąty Wrocławskie - KS Polkowice
Formacja Port 2000 Mostki - Śląsk II Wrocław
Foto-Higiena Gać - Ilanka Rzepin
Lechia Dzierżoniów - Górnik Wałbrzych
Piast Karnin - Piast Żmigród
Karkonosze Jelenia Góra - Zagłębie II Lubin

21. kolejka (19-20 marca):
Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Śląsk II Wrocław
Karkonosze Jelenia Góra - KP Brzeg Dolny
Zagłębie II Lubin - Piast Karnin
Piast Żmigród - Lechia Dzierżoniów
Górnik Wałbrzych - Foto-Higiena Gać
Ilanka Rzepin - Formacja Port 2000 Mostki
KS Polkowice - Stilon Gorzów Wielkopolski
Miedź II Legnica - Polonia-Stal Świdnica
Ślęza Wrocław - Budowlani Lubsko

22. kolejka (26 marca):
Ślęza Wrocław - KP Brzeg Dolny
Budowlani Lubsko - Miedź II Legnica
Polonia-Stal Świdnica - KS Polkowice
Stilon Gorzów Wielkopolski - Śląsk II Wrocław
Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Ilanka Rzepin
Formacja Port 2000 Mostki - Górnik Wałbrzych
Foto-Higiena Gać - Piast Żmigród
Lechia Dzierżoniów - Zagłębie II Lubin
Piast Karnin - Karkonosze Jelenia Góra

23. kolejka (2-3 kwietnia):
Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Górnik Wałbrzych
Piast Karnin- KP Brzeg Dolny
Karkonosze Jelenia Góra - Lechia Dzierżoniów
Zagłębie II Lubin - Foto-Higiena Gać
Piast Żmigród - Formacja Port 2000 Mostki
Ilanka Rzepin - Stilon Gorzów Wielkopolski
Śląsk II Wrocław - Polonia-Stal Świdnica
KS Polkowice - Budowlani Lubsko
Miedź II Legnica - Ślęza Wrocław

24. kolejka (9-10 kwietnia):
KP Brzeg Dolny - Miedź II Legnica
Ślęza Wrocław - KS Polkowice
Budowlani Lubsko - Śląsk II Wrocław
Polonia-Stal Świdnica - Ilanka Rzepin
Stilon Gorzów Wielkopolski - Górnik Wałbrzych
Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Piast Żmigród
Formacja Port 2000 Mostki - Zagłębie II Lubin
Foto-Higiena Gać - Karkonosze Jelenia Góra
Lechia Dzierżoniów - Piast Karnin

25. kolejka (16-17 kwietnia):
Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Zagłębie II Lubin
Lechia Dzierżoniów - KP Brzeg Dolny
Piast Karnin - Foto-Higiena Gać
Karkonosze Jelenia Góra - Formacja Port 2000 Mostki
Piast Żmigród - Stilon Gorzów Wielkopolski
Górnik Wałbrzych - Polonia-Stal Świdnica
Ilanka Rzepin - Budowlani Lubsko
Śląsk II Wrocław - Ślęza Wrocław
KS Polkowice - Miedź II Legnica

26. kolejka (23-24 kwietnia):
KP Brzeg Dolny - KS Polkowice
Miedź II Legnica - Śląsk II Wrocław
Ślęza Wrocław - Ilanka Rzepin
Budowlani Lubsko - Górnik Wałbrzych
Polonia-Stal Świdnica - Piast Żmigród
Stilon Gorzów Wielkopolski - Zagłębie II Lubin
Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Karkonosze Jelenia Góra
Formacja Port 2000 Mostki - Piast Karnin
Foto-Higiena Gać - Lechia Dzierżoniów

27. kolejka (27 kwietnia):
Foto-Higiena Gać - KP Brzeg Dolny
Lechia Dzierżoniów - Formacja Port 2000 Mostki
Piast Karnin - Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Karkonosze Jelenia Góra - Stilon Gorzów Wielkopolski
Zagłębie II Lubin - Polonia-Stal Świdnica
Piast Żmigród - Budowlani Lubsko
Górnik Wałbrzych - Ślęza Wrocław
Ilanka Rzepin - Miedź II Legnica
Śląsk II Wrocław - KS Polkowice

28. kolejka (30 kwietnia):
KP Brzeg Dolny - Śląsk II Wrocław
KS Polkowice - Ilanka Rzepin
Miedź II Legnica - Górnik Wałbrzych
Ślęza Wrocław - Piast Żmigród
Budowlani Lubsko - Zagłębie II Lubin
Polonia-Stal Świdnica - Karkonosze Jelenia Góra
Stilon Gorzów Wielkopolski - Piast Karnin
Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Lechia Dzierżoniów
Formacja Port 2000 Mostki - Foto-Higiena Gać

29. kolejka (7-8 maja):
Ślęza Wrocław - Zagłębie II Lubin
Formacja Port 2000 Mostki - KP Brzeg Dolny
Foto-Higiena Gać - Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Lechia Dzierżoniów - Stilon Gorzów Wielkopolski
Piast Karnin - Polonia-Stal Świdnica
Karkonosze Jelenia Góra - Budowlani Lubsko
Piast Żmigród - Miedź II Legnica
Górnik Wałbrzych - KS Polkowice
Ilanka Rzepin - Śląsk II Wrocław

30. kolejka (14-15 maja):
KP Brzeg Dolny - Ilanka Rzepin
Śląsk II Wrocław - Górnik Wałbrzych
KS Polkowice - Piast Żmigród
Miedź II Legnica - Zagłębie II Lubin
Ślęza Wrocław - Karkonosze Jelenia Góra
Budowlani Lubsko - Piast Karnin
Polonia-Stal Świdnica - Lechia Dzierżoniów
Stilon Gorzów Wielkopolski - Foto-Higiena Gać
Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Formacja Port 2000 Mostki

31. kolejka (21-22 maja):
Ślęza Wrocław - Piast Karnin
Bystrzyca Kąty Wrocławskie - KP Brzeg Dolny
Formacja Port 2000 Mostki - Stilon Gorzów Wielkopolski
Foto-Higiena Gać - Polonia-Stal Świdnica
Lechia Dzierżoniów - Budowlani Lubsko
Karkonosze Jelenia Góra - Miedź II Legnica
Zagłębie II Lubin - KS Polkowice
Piast Żmigród - Śląsk II Wrocław
Górnik Wałbrzych - Ilanka Rzepin

32. kolejka (26 maja):
KP Brzeg Dolny - Górnik Wałbrzych
Ilanka Rzepin - Piast Żmigród
Śląsk II Wrocław - Zagłębie II Lubin
KS Polkowice - Karkonosze Jelenia Góra
Miedź II Legnica - Piast Karnin
Ślęza Wrocław - Lechia Dzierżoniów
Budowlani Lubsko - Foto-Higiena Gać
Polonia-Stal Świdnica - Formacja Port 2000 Mostki
Stilon Gorzów Wielkopolski - Bystrzyca Kąty Wrocławskie

33. kolejka (29 maja):
Ślęza Wrocław - Foto-Higiena Gać
Stilon Gorzów Wielkopolski - KP Brzeg Dolny
Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Polonia-Stal Świdnica
Formacja Port 2000 Mostki - Budowlani Lubsko
Lechia Dzierżoniów - Miedź II Legnica
Piast Karnin - KS Polkowice
Karkonosze Jelenia Góra - Śląsk II Wrocław
Zagłębie II Lubin - Ilanka Rzepin
Piast Żmigród - Górnik Wałbrzych

34. kolejka (5 czerwca):
Formacja Port 2000 Mostki - Ślęza Wrocław
KP Brzeg Dolny - Piast Żmigród
Górnik Wałbrzych - Zagłębie II Lubin
Ilanka Rzepin - Karkonosze Jelenia Góra
Śląsk II Wrocław - Piast Karnin
KS Polkowice - Lechia Dzierżoniów
Miedź II Legnica - Foto-Higiena Gać
Budowlani Lubsko - Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Polonia-Stal Świdnica - Stilon Gorzów Wielkopolski

Mecze zaległe (3 maja):
Budowlani Lubsko - Polonia-Stal Świdnica
Karkonosze Jelenia Góra - Górnik Wałbrzych

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group