Sobota, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 8330
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Trzecim przeciwnikiem była pogoda

Wtorek, 30 czerwca 2009, 15:08
Aktualizacja: Niedziela, 5 lipca 2009, 20:01
Autor: Ania
REGION: Trzecim przeciwnikiem była pogoda
Fot. Jacek Kunikowski
Reprezentacja powiatu Wolsztyn wygrała III Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów, który odbył się w minioną sobotę w Kowarach. Zawodników nie zraziła ulewa i błoto.

W finałowym meczu Ślęży Wrocław z reprezentacją Wolsztyna, piłka kilkakrotnie zatrzymała się w kałuży przed siatką wrocławian. W ostatniej minucie meczu wykorzystał to Sebastian Żak i strzelił bramkę.

Do miasta nad Jedlicą nie dojechały drużyny z niemieckiego Bamberga i Czech. Rozgrywki straciły więc międzynarodowy charakter. Gospodarze, czyli Olimpia Kowary zajęli trzecie miejsce. Nie udało im się oddać celnych rzutów karnych w meczu z zawodnikami z Wolsztyna i w konsekwencji przegrali go. Zamknęli sobie w ten sposób drogę do finału. Wygrali natomiast z Sokołem Karlice, uzyskując trzecie miejsce.

Nie spisali się juniorzy z „Olimpii” Kamienna Góra. W meczu z gospodarzami w pierwszej połowie stracili dwie bramki, a w drugiej nie udało się im nadrobić straty. Wywalczyli jedynie puchar fair play.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Bartosz Śpiączka, królem strzelców Kornel Rybiński (Ślęża Wrocław), a najlepszym bramkarzem Adrian Kosmalski (Olimpia Kowary).

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
774
Tak
27%
Nie
65%
Nie wiem
8%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group