Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 8373
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: Trwa handel biletami

Czwartek, 30 lipca 2020, 7:00
Aktualizacja: Niedziela, 2 sierpnia 2020, 8:41
Autor: WAC
Powiat: Trwa handel biletami
Fot. KPN
Karkonoski Park Narodowy ostrzega przed naciągaczami, którzy odkupują od turystów bilety wstępu, by je później odsprzedać innym po "promocyjnej" cenie.

Informacja o tym procederze trafiła do KPN od turystów, jak również od kasjerów mobilnych sprzedających bilety do parku. Naciągacze są szczególnie aktywni w okolicy Wodospadu Szklarki. Zaczepiają osoby opuszczające obszar KPN i najczęściej za złotówkę proponują odkupienie wykorzystanego biletu wstępu. Następnie te same bilety usiłują sprzedać kolejnym turystom, czyniąc sobie z tego źródło zarobku.

Przypominamy, że sprzedaż biletów do KPN prowadzona jest przy punktach kasowych Karkonoskiego Parku Narodowego oraz przez osoby w punktach mobilnych - mówi Anna Mitka z działu udostępniania KPN. - Kasjerzy ci są ubrani w służbowy strój z oznaczeniem logo KPN i eParki.pl oraz posiadają identyfikator z upoważnieniem do sprzedaży biletów wstępu na teren parku. Prosimy turystów, aby zachowywali zakupione bilety do kontroli na terenie KPN. Pracownicy parku nie odbierają biletów od naszych gości. Bilety pozostają własnością ich nabywców.

Twoja reakcja na artykuł?

9
13%
Cieszy
31
44%
Hahaha
2
3%
Nudzi
2
3%
Smuci
16
23%
Złości
10
14%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (30)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
684
Tak
21%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
11%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group