Piątek, 3 lutego
Imieniny: Błażeja, Oskara
Czytających: 6659
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Tragiczny piątek trzynastego na drogach

Piątek, 13 sierpnia 2010, 9:29
Aktualizacja: Sobota, 14 sierpnia 2010, 7:47
Autor: Gabi
JELENIA GÓRA: Tragiczny piątek trzynastego na drogach
Fot. Gabi
Tuż przed godziną 7:30 doszło do wypadku na skrzyżowaniu ulic Sobieskiego i Jana Pawła II w Jeleniej Górze.Młoda kobieta kierująca ciemnozielonym samochodem marki VW Golf straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w słup sygnalizacji świetlnej. Z nieoficjalnych doniesień wynika, że jej życia nie udało się uratować lekarzom.

Z relacji świadków wynika, że już przez skrzyżowanie przejechała bokiem i nie miała szans wyjść z tego bez uszczerbku na zdrowiu. Przed sygnalizacją świetlną, na czerwonym świetle stał pojazd marki Skoda Octavia. Kierujący pojazdem i pasażer bali się, że kobieta z golfa uderzy w ich samochód, ponieważ pędziła prosto na nich.

– Osoba kierująca pojazdem zatrzymała się na sygnalizacji świetlnej dwa metry od naszego samochodu. Wyrwało cały znak drogowy. Podstawa tego znaku znalazła się pod naszym samochodem, a górna cześć na poboczu. Wyglądało to tragicznie. O godzinie 7:30 wezwałem karetkę, która bardzo długo jechała ze szpitala. Nasza rola sprowadzała się do tego, żeby podtrzymywać jej głowę przy reanimacji- opowiedział Marcin Wawrzyński, świadek wypadku i kierowca Skody Octavii.

Kobieta kierujaca Golfem II po wyciągnięciu z samochodu została poddana reanimacji. Lekarze przywrócili jej także akcję serca. Trafiła do szpitala. Jak wynika z niepotwierdzonych przez policję informacji, kierująca zmarła wieczorem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (120)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group