Środa, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 6636
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Tragicznie zginęła pięcioosobowa rodzina

Środa, 26 października 2016, 16:12
Aktualizacja: Czwartek, 27 października 2016, 7:30
Autor: V–N
Region: Tragicznie zginęła pięcioosobowa rodzina
Fot. Użyczone
We wtorek (25.10) około godziny 12.00 na trasie Zgorzelec–Bogatynia kierujący samochodem marki Seat Cordoba 44–letni mieszkaniec Zgorzelca Robert W. zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z ciężarówką. Śmierć poniósł mężczyzna kierujący seatem oraz troje dzieci wieku 6, 11 i 13 lat, które z nim podróżowały. To nie koniec rodzinnej tragedii…

- Kilka godzin później funkcjonariusze policji udali się do miejsca zamieszkania osób, które zginęły w wypadku celem powiadomienia o zdarzeniu rodziny. Ponieważ nikt nie otwierał drzwi podjęto decyzję o ich wyważeniu. W środku były zwłoki Agnieszki W., żony Roberta W. - matki ich trójki dzieci, które zginęły w wypadku. Kobieta miała obrażenia głowy – informuje rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze Violetta Niziołek.

W wyniku przeprowadzonych oględzin i sekcji zwłok Agnieszki W. ustalono, że zmarła ona w wyniku zadanych jej czterech uderzeń w głowę.

- Obecnie trwają czynności zmierzające do zabezpieczenia wszystkich śladów i dowodów, dotyczących zaistniałych zdarzeń oraz ustalenia ich przebiegu – dodaje Violetta Niziołek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (35)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group