Wtorek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 7125
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Tragiczna kraksa w Mysłakowicach

Wtorek, 18 listopada 2008, 15:36
Aktualizacja: Środa, 19 listopada 2008, 8:11
Autor: Ania
JELENIA GÓRA: Tragiczna kraksa w Mysłakowicach
Fot. Ania
Samochód osobowy z ciężarówką zderzył się dziś na trasie Jelenia Góra – Karpacz w okolicach Mysłakowic. Kierowców odwieziono do szpitala. Ten z samochodu osobowego miał poważne obrażenia. Nie przeżył. Zmarł podczas reanimacji.

W Mysłakowicach kierowca samochodu marki Fiat Marea jechał z Karpacza prawym pasem drogi. Nie wiadomo dlaczego nagle zjechał na lewą stronę jezdni. Z przeciwka jechała ciężarówka. Zderzenia nie dało się uniknąć. – Być może kierowca fiata zasłabł, co by tłumaczyło nagłą zmianę pasa drogowego – powiedzieli obecni przy zdarzeniu policjanci z Komisariatu Policji w Kowarach.

W samochodzie ciężarowym jechał wyłącznie kierowca. Prowadzący fiata podróżował z psem. Zwierzęciu nic się nie stało. Osobowe auto zostało niemal zmiażdżone. Ciężarówka jest mniej uszkodzona. Kierowca osobowego auta zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Trasa Jelenia Góra – Karpacz była zablokowana i jedyną alternatywą dla kierowców okazał się przejazd przez boczne drogi w Mysłakowicach, ale są one bardzo wąskie. Przejazd przez jest znacznie utrudniony.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (37) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group