Wtorek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 4128
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Toyota Nowakowski przejmuje Grabarów – nowy salon już otwarty!

Wtorek, 10 grudnia 2019, 12:16
Aktualizacja: Środa, 18 grudnia 2019, 11:10
Autor: Toyota Nowakowski Jelenia Góra
Jelenia Góra: Toyota Nowakowski przejmuje Grabarów – nowy salon już otwarty!
Fot. Toyota Nowakowski Jelenia Góra
Toyota Nowakowski Jelenia Góra zmienia swoją siedzibę. Od teraz Klienci będą mogli korzystać z usług Autoryzowanego Salonu i Serwisu Toyoty przy ulicy Batalionów Chłopskich 1A Grabarowie. Dealer Samochodowy w gamie swoich usług zaoferuje kompleksową obsługę sprzedażowo – serwisową Klientów Indywidualnych, Biznesowych i Flot, Stację Kontroli Pojazdów, usługi blacharsko – lakiernicze. W nowym Serwisie Toyoty wykonać będzie można także naprawy gwarancyjne, a Salon Sprzedaży Samochodów zaproponuje nam najszerszy wybór aut używanych w regionie oraz bogatą ofertę ubezpieczeniową.

Dotychczas salon Toyota Nowakowski mieścił się w skromnym budynku w Maciejowej. Można w nim było kupić nową lub używaną Toyotę z gwarancją, dokonać napraw serwisowych czy skorzystać z ubezpieczenia. Po ponad dwóch latach działalności przy ulicy Wrocławskiej 99a właściciele podjęli decyzję o przeprowadzce do znacznie większego obiektu w Grabarowie. Wszystko w związku z rosnącym zainteresowaniem samochodami hybrydowymi i zadowoleniem z usług Autoryzowanego Serwisu, który wymagał większej ilości stanowisk. Nowy Salon w Jeleniej Górze to szeroki wachlarz możliwości. W Grabarowie fani Toyoty będą mogli skorzystać nie z dwóch, a z pięciu stanowisk serwisowych, usług blacharni i lakierni, myjni, konkurencyjnej wypożyczalni samochodów Toyota Rent czy wybrać Toyotę na firmę. Dla tych posiadaczy samochodów, którzy jeszcze nie zdecydowali się na Toyotę, będzie do dyspozycji również stacja kontroli pojazdów.

Toyota Nowakowski to prawie 30 lat doświadczenia na rynku motoryzacyjnym na Dolnym Śląsku. Pierwszy Salon powstał w 1991 roku w Świebodzicach, a w województwie funkcjonują obecnie jeszcze dwa salony: w Bielanach Wrocławskich i Wałbrzychu. Salon bielański został niedawno wybrany przez magazyn Auto Świat najlepiej ocenionym salonem marki Toyota na Dolnym Śląsku. Toyota w Jeleniej Górze również została doceniona i w październiku otrzymała statuetkę Orła Motoryzacji w kategorii miasto Jelenia Góra. Przez ponad dwa lata działalności może pochwalić się setkami sprzedanych samochodów nowych i używanych i dobrą opinią jaką cieszy się autoryzowany serwis.
„Jest to dla nas kolejny krok naprzód i zarazem ukłon w stronę klientów. Pamiętam otwarcie salonu w Maciejowej dwa lata temu - wydaje mi się jakby to było wczoraj. Obiecałam wtedy rozbudowę obecnego serwisu w Maciejowej. Jednak rynek motoryzacyjny jest bardzo dynamiczny, i gdy pojawiła się okazja zakupu gotowego już obiektu w Grabarowie, zdecydowałam się bez zbędnej zwłoki. Tak duże zainteresowanie Toyotą tylko pokazuje, że jeleniogórzanie po latach ponownie przekonali się zarówno do samej marki, jak i do jakości naszej obsługi. Dzięki nowej lokalizacji w Grabarowie, będziemy w stanie zaspokoić więcej potrzeb naszych Klientów, a o to przecież chodzi.” - podkreśla Iwona Nowakowska-Sołtys – Prezes Toyota Nowakowski.

W związku z otwarciem nowej lokalizacji Toyota Nowakowski połączyła siły z Leroy Merlin Jelenia Góra i utworzyła konkurs „Toyota na Święta!”. Jeżeli zrobimy zakupy za minimum 200 złotych i wypełnimy poprawnie kupon przy kasie w Leroy Merlin w Jeleniej Górze to mamy szansę wygrać nową hybrydową Toyotę RAV4 na całe Święta! Szczegóły w linku: https://www.toyotajeleniagora.pl/konkurs-na-swieta

Dobra informacja! Toyota Nowakowski poszukuje osób na nowe stanowiska pracyw Jeleniej Górze. Więcej informacji znajduje się na stronie www.ToyotaJeleniaGora.pl/praca

Nowy salon Toyota Nowakowski Jelenia Góra – ulica Batalionów Chłopskich 1A (Grabarów).
Wejdź i sprawdź na www.ToyotaJeleniaGora.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group