Czwartek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 7016
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Topielec w gliniance

Piątek, 26 marca 2010, 16:25
Aktualizacja: Sobota, 27 marca 2010, 8:08
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Topielec w gliniance
Fot. Angela
Do drzwi jednego z mieszkań nieznana osoba wsadziła kartkę z informacją, że w pobliskim stawie „szpitalnym” znajduje się ciało zaginionego mężczyzny. Lokatorzy natychmiast powiadomili policję. Wieść potwierdziła się.

Jak na razie o znalezionych zwłokach mężczyzny wiadomo niewiele. Z relacji świadków wynika, że mężczyzna był ubrany w zielony płaszcz wędkarski. Obecnie ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok, która zostanie przeprowadzona w najbliższych dniach. Wydania zostanie opinia biegłego i na niej podstawie będzie można coś więcej stwierdzić.

– W południe policja otrzymała zgłoszenie, że ktoś zostawił w drzwiach jednego z mieszkań informację o zwłokach mężczyzny leżących w wodzie. Tożsamość mężczyzny, którego strażacy wyłowili dzisiaj ze stawu zwanego szpitalnym przy ulicy Żeromskiego, jest nieznana. Ciało jest w daleko posuniętym procesie rozkładu. Na chwilę obecną ciężko jest nawet podać przybliżony wiek denata – mówi Sebastian Zimowicki, asesor Prokuratury Rejonowej z Jeleniej Górze.

Jak mówią okoliczni mieszkańcy, istnieje podejrzenie, że znaleziony mężczyzna to mieszkaniec ulicy Wyczółkowskiego, który zaginął jesienią minionego roku. Policja jednak nie potwierdziła tej informacji.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (24)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group