Poniedziałek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 6342
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: To on, małolat złodziej!

Piątek, 30 stycznia 2009, 10:11
Aktualizacja: 10:11
Autor: TEJO
Włamywał się do sklepów, skąd kradł towar. Przywłaszczał sobie dokumenty i rzeczy osobiste jeleniogórzan. Ma dopiero 16 lat. Uciekł z placówki wychowawczej i prowadził złodziejski żywot.

Młodego przestępcę policjanci ustalili i zatrzymali wczoraj. Chłopak dopuścił się co najmniej czterech czynów karalnych w Jeleniej Górze w okresie od sierpnia 2008 roku do stycznia tego roku.

– Ustalono, że 16-latek 24 stycznia włamał się do jednego ze sklepów papierniczych w Jeleniej Górze, skąd ukradł flamastry, długopisy i inne rzeczy o łącznej wartości 300 zł. Jest on również sprawcą kradzieży torebki damskiej z jednej z placówek zdrowia – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze.

Kiedy pokrzywdzona pozostawiła torebkę na krześle padła ona łupem 16-latka. W torebce były pieniądze, dokumenty i telefon o łącznej wartości 1300 zł. Ponadto chłopak najprawdopodobniej ukradł również dwa dowody osobiste dwóch jeleniogórzan, które to policjanci znaleźli w jego mieszkaniu. Do chwili obecnej przestępstwa te nie zostały jeszcze zgłoszone.

Nieletni poszukiwany był również na podstawie nakazu doprowadzenia do jednej z placówek opiekuńczych, skąd uciekł. Trafił tam za wcześniej popełnione przestępstwa.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group