Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 7981
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: To były półkolonie pełne radości i atrakcji

Niedziela, 10 sierpnia 2014, 8:41
Aktualizacja: 8:47
Autor: Org
Jelenia Góra: To były półkolonie pełne radości i atrakcji
Fot. Organizator
„Radosne wakacje”– pod takim hasłem Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka w Jeleniej Górze zorganizował półkolonię dla ponad 20–osobowej grupy młodych mieszkańców miasta. Uczestnicy każdego dnia mogli brać udział w grach i zabawach, wycieczkach po mieście i okolicy, zajęciach z hipoterapii oraz dogoterapii, a także w spotkaniach z ciekawymi ludźmi.

Na półkolonii dzieci różniły się nie tylko wiekiem, ale też stopniem sprawności. - Od pierwszego dnia starsi oraz bardziej sprawni uczestnicy udzielali wsparcia swoim koleżankom i kolegom – relacjonuje Krystyna Demkowicz, przewodnicząca TKOPD.

- Szczególne budujące jest to, że żadna różnica nie stanowiła przeszkody, by radośnie spędzać wspólnie czas i doskonale się nie tylko bawić, ale i nabywać nowych umiejętności, pokonywać słabości, poznawać nowe miejsca oraz ludzi. Dzięki zapewnieniu pieniędzy przez Urząd Miasta oraz wsparciu wolontariuszy, uczestnicy mieli zapewnione nie tylko właściwą opiekę, wyżywienie, ale i szereg atrakcji - dodaje Krystyna Demkowicz.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group