Poniedziałek, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 3872
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mysłakowice: To była gorąca impreza

Poniedziałek, 25 czerwca 2018, 6:36
Aktualizacja: Wtorek, 26 czerwca 2018, 11:05
Autor: WAC
Mysłakowice: To była gorąca impreza
Fot. Użyczone
Pod znakiem dobrej zabawy, mimo chłodnej aury, stał festyn w ramach Dni Promocji Gminy Mysłakowice, który odbył się w ostatnią sobotę (23.06) w Parku Królewskim.

Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych organizatorzy przygotowali szereg atrakcji, które rozgrzewały uczestników. Wśród dzieci i młodzieży największym powodzeniem cieszyły się dmuchańce, przejażdżki konne i bryczką, wielkoformatowe gry planszowe. Dla zainteresowanych zorganizowano I Mistrzostwa Gminy o Puchar Wójta w strzelaniu z broni pneumatycznej i łuku oraz I Mistrzostwa Modeli Sterowanych.

Starsi uczestnicy zabawy mogli obejrzeć książki Emila Pyzika i obrazy Wiesławy Paproty. Dla spragnionych i głodnych były naleśniki, żurek, ciasta, gorąca czekolada przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich z Bukowca oraz dania z grilla serwowane przez lokalnych wystawców.

Wisienką na torcie były koncerty zespołów muzycznych. Na tegoroczne powitanie lata zaproszono miedzy innymi lokalny zespół z Kowar - Overground, laureata programu Must be the Music - Sachiel, zespół disco-polo dance - Junior, Mateusza Mijala oraz zespół Pączki w Tłuszczu z aktorem i muzykiem Tomaszem Karolakiem. Całodzienną zabawę zakończył efektowny pokaz sztucznych ogni.

Organizatorami tegorocznej imprezy była Gmina Mysłakowice oraz Gminny Ośrodek Kultury w Mysłakowicach.

- Organizatorzy pragną podziękować wszystkim którzy przyczynili się do zorganizowania kolejnej imprezy w naszej gminie i życzę słonecznych, udanych wakacji – mówi dyrektor GOK Grzegorz Truchanowicz.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group