Sobota, 3 czerwca
Imieniny: Leszka, Tamary
Czytających: 4747
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: To był bal, wspaniały bal!

Wtorek, 26 stycznia 2016, 8:37
Aktualizacja: 9:10
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Jelenia Góra: To był bal, wspaniały bal!
Fot. AP
Karnawał w pełni – również w Przedszkolu nr 11 im. „Krasnala Hałabały” w Sobieszowie. W ostatnich dniach dzieci bawiły się na balu przebierańców, a przedszkolna sala zamieniona została na salę balową, pełną pięknych, kolorowych ozdób, serpentyn oraz balonów.

To w niej zebrały się wszystkie dzieci wraz z nauczycielkami. Przebrane w swoje stroje balowe zamieniły się w królewny, księżniczki, wróżki, biedronki, kowboje, batmanów, piratów, itd. Bal tradycyjnie otworzyła dyrektor placówki Monika Sołek, która życzyła wszystkim dobrej zabawy.

I taka zabawa była. Dzieci chętnie uczestniczyły w wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Po zakończeniu tanecznych pląsów przedszkolaki zmęczone, ale zadowolone rozeszły się do swoich sal, gdzie czekał na nich słodki poczęstunek.

- Cieszę się, że rodzice stanęli na wysokości zadania i pięknie przebrali dzieci. Pomysłowość rodziców nie miała granic, przygotowali oni dla swoich dzieci bardzo ciekawe i kolorowe przebrania. Panie nauczycielki postarały się, aby tego dnia przedszkole wyglądało nadzwyczajnie. W czasie zabawy integrowało się całe przedszkole, gdyż bawiły się dzieci ze wszystkich grup – podsumowała dyrektor przedszkola Monika Sołek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group