Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 18 czerwca
Imieniny: Elżbiety, Marka
Czytających: 9336
Zalogowanych: 103
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Tir wjechał w seata – jedna osoba nie żyje

Poniedziałek, 6 lipca 2009, 13:50
Aktualizacja: 18:26
Autor: Angela
REGION: Tir wjechał w seata – jedna osoba nie żyje
Fot. ....
Dwie osoby w bardzo ciężkim stanie trafiły do szpitala po tym jak kierowca tira jadący na trasie Jelenia Góra – Gryfów w okolicy Chmielenia z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas i czołowo uderzył w jadącego z naprzeciwka seata leona. Kierowca tego pojazdu zmarł w szpitalu w wyniku odniesionych obrażeń

Do zdarzenia doszło przed południem na trasie między Pasiecznikiem a Chmieleniem. 45-letni kierowca tira nagle, z niewiadomych dotąd przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w seata leona, po czym przewrócił się na bok. Dwie osoby z seata w wieku 28 i 30 lat odwieziono do szpitala w Jeleniej Górze.

Ich stan zdrowia nie jest obecnie znany, wiemy tylko, że są poważnie ranne. Jedna nie przeżyła: prowadzący pojazd osobowy mimo wysiłków lekarzy zmarł w szpitalu. Stan rannej kobiety ustabilizował się. Kierowcy tira nic poważnego się nie stało, ale jest w ogromnym szoku i kontakt z nim jest bardzo utrudniony.

Na miejsce wezwano kilka samochodów straży pożarnej, karetki pogotowia, prokuratora i policję. Obecnie już usunięto z drogi pojazdy, jednak strażacy walczą z podniesieniem przewróconego tira, z którego wycieka paliwo powodując zagrożenie na drodze dla innych użytkowników.

- Obecnie na miejscu prowadzone jest postępowanie wyjaśniające szczegóły i powody tego wypadku – mówi Marek Madeksza, oficer prasowy policji ze Lwówka Śląskiego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Kiedy ostatni raz jechałeś/aś pociągiem?

Oddanych
głosów
763
Kilka dni temu (jeżdżę regularnie)
14%
Miesiąc temu (jeżdżę od czasu do czasu)
31%
Nie pamiątem (jeżdżę samochodem)
50%
Wolę autobus
5%
 
Głos ulicy
Nie "siedzimy" na telefonach
 
Warto wiedzieć
Dlaczego Właściwie Izrael walczy z Palestyną?
Rozmowy Jelonki
Strzelania będą tylko raz w tygodniu
 
Aktualności
Prezydent z wotum zaufania i absolutorium
 
Inne wydarzenia
Odkryli karty. Tak wygląda cała trasa
 
Aktualności
Dworzec w Miłkowie znów żyje
 
Aktualności
Święto Rodzin Zastępczych na Wzgórzu Kościuszki
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group