• Piątek, 6 grudnia 2019
  • Godz. 22:21
  • Imieniny: Emiliana, Mikołaja, Jaremy
  • Czytających: 7580
  • Zalogowanych: 10
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Terra Incognita – motocyklem przez świat

Wiadomości: Szklarska Poręba
Czwartek, 23 stycznia 2014, 7:26
Aktualizacja: 7:28
Autor: Region
O swoich podróżach opowiedzą 24.01. w Chacie Izerskiej (Szklarska Poręba Dolna, ul. Piastowska 32) 2 Liwia Klich i Sebastian Mazur (Joki). Spotkaniu, które poprowadzi Sandra Nejranowska będzie towarzyszył pokaz fotografii zaproszonych gości. Początek o godz. 18.30.

Liwia Klich i Sebastian Mazur (Joki) - choć oboje pochodzą z rejonów sudeckich, prawdziwie spotkali się we wspólnych pasjach, gdy dzieliły ich setki mil. On wtedy mocno wrośnięty w rodzinne ziemie, informatyk i filolog w jednej osobie, ona w pierwszej dalekiej podróży, na studiach artystycznych na Wyspach Brytyjskich. Dziś nie są do końca ani tu, ani tam…

Okiełznawszy swój pierwszy motocykl, otworzyli księgę świata, aby pędzeni przygodą i inspiracją nieznanych krain, wpisać do niej własną historię.

Od niedawna swoje eskapady relacjonują na blogu podróżniczym LifeWeLove.com.
Na spotkaniu Terra Incognita opowiedzą o tym jak zrodziła się ich pasja do podróży motocyklem przez świat i dlaczego do dziś nie mogą się zatrzymać. W całość wplecione będą foto i video relacje z najpiękniejszych fragmentów ich dotychczasowych podróży.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ 23-01-2014 11:36
Najgorsi to na drodze są ci motocykliści, zero kultury.
~ 23-01-2014 23:24
Najgorsi to są DW. Jak widzę jak prą w góry na ferie zimowe czy sylwestra na letnich oponach to zgroza mnie bierze. Tak jak po alkoholu, potencjalni zabójcy. Później mamy takie przypadki jak niedawno opisywany w artykule, że baba z Wrocławia przestraszyła się podjazdu pod górę i stoczyła się w dół razem z samochodem. Tym razem na szczęście nikogo na drodze nie było i skończyło się na wymierzeniu mandatu, ale co by było, gdyby na kogoś najechała?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group