Środa, 4 sierpnia
Imieniny: Dominika, Jana
Czytających: 6177
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Termami Cieplickimi pokieruje Dariusz Stolarczyk

Poniedziałek, 29 sierpnia 2016, 16:18
Aktualizacja: 16:20
Autor: UM (komunikat)
Jelenia Góra: Termami Cieplickimi pokieruje Dariusz Stolarczyk
Fot. Archiwum
Rada Nadzorcza „Term Cieplickich” powołała dziś (29.08) nowego prezesa firmy, który rozpocznie swoją pracę z dniem 1 września. Jest nim Dariusz Stolarczyk.

Nowy prezes jest znanym, nie tylko w regionie, managerem, który zarządzał inwestycjami z ogromnymi budżetami, zdobywając za to liczne wyróżnienia nie tylko branżowe. Absolwent Politechniki Wrocławskiej (elektrotechnika – elektroenergetyka przemysłowa), ale później także studiów podyplomowych w zakresie zarządzania (Wirtschaftsforderungssinstitut der Wirtschaftskammer) w Wiedniu, podyplomowych managerskich w Szkole Głównej Administracji i Zarządzania w Warszawie, Managerskich Studiów Magisterskich MBA na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu oraz Studiów Podyplomowych Prawa Gospodarczego i Handlowego Uniwersytetu Wrocławskiego, a także innych, m.in., w tym posiadacz kilku certyfikatów uczelni zagranicznych.

To manager z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym w zakresie zarządzania dużymi podmiotami gospodarczymi, grupą kapitałową, spółką publiczną. Pełnił funkcje m.in. prezesa i wiceprezesa z zarządach ZEJG, EnergiaPro S.A. oraz TPE S.A., zasiadał w wielu radach nadzorczych spółek prawa handlowego grupy kapitałowej oraz Towarowej Giełdzie Energii S.A.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (39) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group