Czwartek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 8390
Zalogowanych: 21
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Teatrzyk „Agrafka” na „Beznudnej Wyspie”

Środa, 9 grudnia 2009, 9:21
Aktualizacja: 9:22
Autor: rylit
JELENIA GÓRA: Teatrzyk „Agrafka” na „Beznudnej Wyspie”
Fot. rylit
Premiera i ostatni sprawdzian przed wyjazdem na Przegląd Teatrów Szkolnych w Żarowie. Takie były założenia młodego zespołu Teatrzyku „Agrafka” działającego przy Młodzieżowym Domu Kultury w Jeleniej Górze, który wczoraj wystąpił przed publicznością.

Teatr „Agrafka” przedstawił w salce Młodzieżowego Domu Kultury w Jeleniej Górze najnowszy spektakl, który jest kontynuacją przedstawienia „Przygody Stracha na Wróble i Zwariowanej Krowy”.

Warto nadmienić, że oba spektakle, jak i scenografia są autorstwa wykonawców, którzy przygotowali je na zajęciach teatralnych w domu kultury pod okiem instruktora Krzysztofa Zwolińskiego.

Tym razem, łaciata krowa i strach na wróble wracają do kraju, gdzie przeżywają nowe fascynujące przygody. Antonina Olszewska, Justyna Marzec, Alicja Gubernat, Kacper Blaszewski, Mateusz Kajda i Paweł Olechowski zdali ten sprawdzian przed własną publicznością na piątkę. Jak będzie na Przeglądzie Teatrów Szkolnych w Żarowie, dokąd „Agrafka” jedzie 9 grudnia? Pokaże przyszłość, a my życzymy powodzenia!

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group