Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 17 sierpnia
Imieniny: Julianny, Jacka
Czytających: 6313
Zalogowanych: 23
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Tasowanie kart w ODK

Poniedziałek, 6 lutego 2006, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 marca 2006, 23:18
Autor: TEJO
Jelenia Góra: Tasowanie kart w ODK
Fot. Krzysiek
Dwadzieścia dwie pary amatorów brydża sportowego z całego Dolnego Śląska wystartowały w turnieju zorganizowanym w Osiedlowym Domu Kultury na Zabobrzu.

Była to jedna z rozgrywek zaliczanych do rywalizacji w ramach Grand Prix Dolnego Śląska oraz MZKS Karkonosze, który prowadzi sekcję brydża sportowego.

Najlepszą okazała się para Ochot-Winkler z Bolesławca, za nią uplasowała się para Pastuchewicz-Korszocz. Trzecie miejsce zajęli jeleniogórzanie: Surowiak-Chojnacki.

Organizatorzy ufundowali puchary w trzech kategoriach. Te dla najmłodszych pasjonatów brydża trafiły do rąk pary Maj – Zatorski. Trofeum dostali też seniorzy w karcianym sporcie, czyli para Karolkiewicz-Tur.
Wyróżniono także wspomnianych jeleniogórzan: Radosława Surowiaka i Marka Chojnickiego.

Bogdan Nowakowski, który prowadzi zajęcia z brydża w ODK, podkreśla bardzo dobrą organizację turnieju. – Wiem, że coraz mniej młodych ludzi się do tego garnie, ale zapraszam wszystkich zainteresowanych, zainteresowanych piątki o godz. 17 – mówi B. Nowakowski.

Sonda

Czy dotknął Cię osobiście, w jakikolwiek sposób, któryś z wakacyjnych remontów dróg w regionie?

Oddanych
głosów
682
Tak
41%
Tak, i to bardzo
28%
Nie
13%
Nawet jak trochę się postało na światłach, to nic nie szkodzi
18%
 
Głos ulicy
Nie "siedzimy" na telefonach
 
Warto wiedzieć
Google ma poważny problem
Rozmowy Jelonki
Strzelania będą tylko raz w tygodniu
 
Aktualności
Miliony na projekty w Karkonoskim Parku Narodowym
 
Aktualności
Życzenia z okazji Dnia Wojska Polskiego
 
Aktualności
Wyścig wraków w Pasieczniku
 
Aktualności
Wart odwiedzenia "Szlak 4 zamków"
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group