Sobota, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 2677
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Tak mu się spieszyło na wyprzedaże?

Wtorek, 8 stycznia 2019, 6:24
Aktualizacja: Środa, 9 stycznia 2019, 7:49
Autor: Paparazzi
Jelenia Góra: Tak mu się spieszyło na wyprzedaże?
Fot. Czytelnik
– W nawiązaniu do artykułu o kierowcy blokującym pas ruchu przy ulicy Kiepury, załączam zdjęcie następnego zmotoryzowanego, który zaparkował nieodśnieżonym autem przed wejściem do hipermarketu na pasie przeznaczonym do ruchu – pisze nasz Czytelnik i dołącza zdjęcia.

Chodzi o samochód marki Toyota pozostawiony na parkingu podziemnym hipermarketu Auchan 3 stycznia. - Tak widocznie mu się spieszyło na wyprzedaże... - komentuje Czytelnik, który zrobił zdjęcia.

Jednak niezależnie od powodu, dla którego kierowca zdecydował się na takie zaparkowanie auta, warto pamiętać, że pozostawienie auta na pasie ruchu grozi jego odholowaniem. Zatem przewidziany mandat za to wykroczenie w wysokości 100 zł będzie naszym najmniejszym problem.

W Jeleniej Górze koszt odholowania auta osobowego to 486 zł, a każda doba parkingowa kosztuje 20 zł – informuje Artur Chmielewski z jeleniogórskiej Straży Miejskiej. – Obecnie pojazdy są odholowywane na parking przy ul. Wolności na placu Miejskiego Zakładu Komunikacji. W przypadku, kiedy auto do holowania przyjechało już na miejsce, ale kierowca dotarł do auta i prosi o odstąpienie od holowania, musi zapłacić 240 zł – dodaje strażnik miejski.

Do odbioru pojazdu z parkingu strzeżonego niezbędny jest dowód rejestracyjny, osobisty, a także dowód wpłaty za pobyt samochodu na parkingu.

Twoja reakcja na artykuł?

21
50%
Cieszy
0
0%
Hahaha
4
10%
Nudzi
0
0%
Smuci
10
24%
Złości
7
17%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (35) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group