Czwartek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 8793
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Tajemniczy świat magii obok nas

Niedziela, 18 listopada 2007, 8:20
Aktualizacja: 8:23
Autor: rylit
JELENIA GÓRA: Tajemniczy świat magii obok nas
Fot. rylit
Wodze fantazji mogli puścili młodzi jeleniogórzanie, którzy wzięli udział w konkursie, w którym o sukcesie stanowiło bogactwo wyobraźni. Zarówno słownej jak i plastycznej. Najlepszych nagrodzono w sobotę w MDK.

Maciej Cytarzyński w magicznym stroju odczytał fragmenty nagrodzonych prac literackich. Wystawę rysunków, które zdobyły największe uznanie w oczach jurorów, można oglądać w jednym z pomieszczeń Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. Skłodowskiej–Curie 12. Wszystko w ramach konkursu "Tajemniczy świat magów i czarodziejek" zorganizowanego przez placówkę dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.

Wśród nagrodzonych w kategorii najmłodszych znalazły się Antonina Olszewska, Wiktoria Borowska, Joanna Pawlewska, Klaudia Battisti, Katarzyna Gutkowska oraz Martyna Krzywicka. Z sukcesu ucieszyli się Marta Rojek Katarzyna Nyczko, Anna Rurak, Bartosz Stoń oraz Szymon Krasicki, którzy wystartowali w kategorii do lat 10.
Wśród gimnazjalistów wygrały: Joanna Klafta, Katarzyna Słupska oraz Anna Chodkowska.

Wszystkim w magicznej scenerii podziękowała i wręczyła nagrody Danuta Sitek, dyrektorka Młodzieżowego Domu Kultury. Uroczystości przypatrywali się i bili brawo licznie zgromadzeni rodzice i znajomi uczestników, bo konkurs cieszył się bardzo dużym powodzeniem wśród najmłodszych mieszkańców miasta.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1269
Tak
26%
Nie
67%
Nie wiem
8%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group