Wtorek, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 7835
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szukamy skarbów Jeleniej Góry II

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Sobota, 26 grudnia 2009, 15:03
Aktualizacja: 23:39
Autor: TEJO
Fot. TEJO
Wydawnictwo AD REM oraz portal Jelonka.com zapraszają Czytelników na weekendową zabawę w poszukiwaczy miejskich „kosztowności”. Nagrodą niespodzianką będą książki ufundowane przez współorganizatora zmagań.

W każdy weekend – pod wspólnym tytułem „Szukamy skarbów Jeleniej Góry” będziemy przedstawiać pytania, na które odpowiedź można znaleźć – między wierszami lub bezpośrednio – na kartach najnowszej powieści Małgorzaty Lutowskiej „Skarby drzewa”.

Jednak lektura tej fascynującej opowieści, wpisującej się w projekt „Moja mała Ojczyzna” nie jest warunkiem koniecznym do udzielenia prawidłowej odpowiedzi na konkursowe pytania. Przypominamy jednakże, że po „Skarby drzewa” warto sięgnąć, nie tylko aby poznać Jelenią Górę widzianą oczyma bohaterów powieści. Jest tam także konkurs z cenną nagrodą – wycieczką z autorką w atrakcyjne miejsce.

Pytanie: Ile w Jeleniej Górze jest wizerunków herbowego jelenia. Prosimy o podanie co najmniej czterech lokalizacji

Odpowiedzi prosimy kierować na e-maila: redakcja@jelonka.com Macie Państwo czas do wtorku, aby pomyśleć, udać się na spacer i przy okazji odkryć jeleniogórskie skarby. Rozwiązanie podamy w nadchodzący wtorek. Laureat wyłoniony w losowaniu w siedzibie wydawnictwa AD REM przy ulicy Okrzei 12 otrzyma nagrodę niespodziankę. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group