Niedziela, 2 kwietnia
Imieniny: Franciszka, Władysława
Czytających: 3924
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Szukali muzyki w leśnych ostępach

Poniedziałek, 24 października 2016, 9:14
Aktualizacja: Wtorek, 25 października 2016, 7:50
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Szukali muzyki w leśnych ostępach
Fot. Przemek Kaczałko
Drugi muzyczny poranek w Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze stał pod znakiem poszukiwania dźwięków w leśnych ostępach. Tym razem Rytm i Melodia z pomocą skrzatów miały za zadanie odnaleźć klucz wiolinowy.

W poszukiwaniach prowadzonych przez Rytmikę (Agnieszka Gierus) i Melodykę (Dominika Łukasiewicz) uczestnikom zgromadzonym w niedzielny poranek (23.10) w sali im. Stefana Strahla w Filharmonii Dolnośląskiej, towarzyszyła muzyka grana na żywo z instrumentów perkusyjnych w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Stefana Moniuszki w Jeleniej Górze. Wyprawa nie miałaby szczęśliwego zakończenia, gdyby nie pomoc skrzatów, w których wcieliły się dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 27 w Jeleniej Górze. Wspólnymi siłami udało się odnaleźć w leśnych ostępach klucz do muzyki i po raz kolejny rodzice ze swoimi pociechami mogli cieszyć się z udanej wyprawy do jeleniogórskiej filharmonii.

Już 6 listopada kolejny poranek muzyczny, tym razem Rytm i Melodia będą poszukiwać muzyki w górach. - Mały Jaś tanecznym krokiem poprowadzi nas przez hale i górskie szczyty, gdzie echem odbijają się dźwięki tworzone przez trombity, rogi i dudy. Czy górski klimat sprzyja muzyce? - zastanawiają się przed kolejną podróżą Agnieszka Gierus i Dominika Łukasiewicz, którym towarzyszyć będzie zespół ludowy Jetelinka. Poranek zaplanowano na 6.11 o godz. 10:30. bilety: 15 zł (dorośli), 10 zł (dzieci).

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy pensje prezydentów miast, burmistrzów i wójtów są adekwatne do wykonywanej przez nich pracy?

Oddanych
głosów
498
Tak, to odpowiedzialna praca
15%
Dostają trochę za dużo
20%
Dostają o wiele za dużo
33%
To oburzające ile zarabiają
32%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group