Sobota, 3 maja
Imieniny: Marii, Marioli
Czytających: 10284
Zalogowanych: 90
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Szczypiornistki Finepharmu podejmą MKS Zgierz

Sobota, 2 października 2010, 12:29
Aktualizacja: 17:39
Autor: arec
Piłkarki ręczne Finepharmu Jelenia Góra rozpoczynają nowy sezon w rozgrywkach I ligi. Zespół nastawia się na walkę o awans do ekstraklasy.

W ubiegłym sezonie jeleniogórzanki co prawda wywalczyły awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Warunki finansowe i brak gotowości miasta do utrzymywania dwóch klubów w ekstraklasie zmusiły Finepharm do rezygnacji z awansu.

W tym sezonie jednak klub jeleniogórski nastawia się na walkę o PGNiG Superligę. Po przerwie spowodowanej kontuzją do gry powróciła Kinga Ślusarczyk. Barw Finepharmu będą także bronić Marzena Stochaj – powracająca po urlopie macierzyńskim, bramkarka Aleksandra Baranowska – wcześniej KPR Jelenia Góra i dwie zawodniczki z Sulechowa.

Pierwszym rywalem jeleniogórzanek w rozpoczynających się rozgrywkach będzie MKS Zgierz. Spotkanie rozpocznie się jutro o godzinie 15 w hali przy ul. Złotniczej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy zawsze masz gdzie zaparkować pod swoim blokiem czy domem?

Oddanych
głosów
453
Tak, nigdy nie mam z tym problemu
33%
Tak, choć czasami muszę dłużej szukać miejsca
14%
Nie, prawie nigdy nie ma wolnego miejsca w pobliżu, parkuję pół kilometra dalej
26%
Różnie, to zależy od pory dnia
27%
 
Głos ulicy
Do Jeleniej Góry przyjechaliśmy znad morza
 
Warto wiedzieć
Opona – Jak genialny wynalazek zmienił świat
 
Rozmowy Jelonki
Co zrobić ze zwierzakiem na majówkę?
 
112
Domowa plantacja marychy
 
Aktualności
Uroczyście dla Biało–Czerwonej
 
112
Młodzi już jeżdżą
 
Koszykówka
Dokonały tego... Złote dziewczyny z Jeleniej Góry!
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group