Sobota, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 6927
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Szansa na etaty

Wtorek, 10 stycznia 2006, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 7 marca 2006, 0:26
Autor: TEJO
eśli masz talent i zdolności artystyczne, możesz pracować w kulturze i sztuce. Warunki: wiek poniżej trzydziestu lat i wykształcenie co najmniej średnie.

– „Miejsca pracy w sektorze kultury” jest kolejnym projektem przygotowanym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) z myślą o młodych ludziach. Projekt jest realizowany w ramach Programu Phare 2003 – „Rozwój Zasobów Ludzkich” od 2 listopada 2005. Trwać będzie do 30 września tego roku – poinformowała Agnieszka Kopcińska, jedna z organizatorek

Pomysł ma zainteresować absolwentów szkół, uczelni i kierunków kształcących artystów i animatorów kultury oraz innych młodych osób poszukujących pracy w dziedzinie kultury i sztuki.

Dzięki niemu łatwiej jest podjąć działalność gospodarczą oraz znaleźć zatrudnienie osobom zainteresowanym zawodowym wykorzystaniem swoich zainteresowań i umiejętności twórczych.
Przewidziane są szkolenia zawodowe oraz staże w krajach Unii Europejskiej. Udział w projekcie jest bezpłatny.

– Osoby chętne do udziału w projekcie zachęcamy do uczestnictwa w konferencji informacyjno-promocyjnej. Wówczas uczestnicy zostaną szczegółowo poinformowani o różnorodnych możliwościach uzyskania wsparcia – zaprasza Agnieszka Kopcińska.

Aby wziąć udział w konferencji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie internetowej www.pracawkulturze.info
Można tam również uzyskać dodatkowe informacje na temat projektu.

W Jeleniej Górze spotkanie zaplanowano na 25 stycznia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group