Sobota, 16 stycznia
Imieniny: Waldemara, Włodzimierza
Czytających: 2999
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Szansa na dwa place zabaw

Środa, 8 czerwca 2011, 10:26
Aktualizacja: 10:36
Autor: Agrafka
JELENIA GÓRA: Szansa na dwa place zabaw
Fot. UM
Z prośbą o wzięcie udziału i oddanie swojego głosu w akcji 100 placów zabaw na 100 lat Nivea zwraca się do jeleniogórzan prezydent Marcin Zawiła.

W tym roku firma Nivea obchodzi stulecie swojej działalności. Z tej okazji postanowiła ufundować i wybudować place zabaw na terenie całej Polski. Taki plac może powstać także w naszym mieście.

Warunkiem tej budowy jest uzyskanie jak największej liczby głosów na daną lokalizację. Wystarczy wejść na stronę www.NIVEA.pl i oddać swój głos. – Jest to duża szansa dla Jeleniej Góry, to od Was zależy czy Jelenia Góra znajdzie się w setce najbardziej aktywnych samorządów w Polsce – czytamy w apelu prezydenta Marcina Zawiły. – Ze strony władz miasta mogę zadeklarować, że jeśli uda się nam, Jeleniogórzanom, uzyskać sukces w tym głosowaniu, to drugi, podobny plac zabaw zbudujemy ze środków budżetowych miasta – dodaje szef stolicy Karkonoszy.

W głosowaniu może brać udział każdy, kto zarejestruje się na stronie www.NIVEA.pl. Po zalogowaniu użytkownicy uzyskają możliwość codziennego oddania głosu na jedną, wybraną przez siebie lokalizację w specjalnie do tego utworzonym serwisie. Głosowanie odbędzie się w 4 etapach w terminie od 6 czerwca do 31 października na www.NIVEA.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (27) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group