Niedziela, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 5702
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Sylwester i Nowy Rok w policyjnych raportach. W miarę spokojnie

Wiadomości: JELENIA GÓRA REGION
Poniedziałek, 3 stycznia 2011, 13:44
Aktualizacja: 13:45
Autor: KMP
Okres sylwestrowo–noworoczny w regionie jeleniogórskim minął dość spokojnie. Na drogach doszło do 28 kolizji, a policjanci zatrzymali do kontroli drogowej siedmiu nietrzeźwych kierujących. Wypadków nie było.

Najczęstszą przyczyną stłuczek było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, najechanie na tył innego pojazdy czy nieprawidłowe wymijanie. Ponadto policjanci w tych dniach zatrzymali siedmiu nietrzeźwych kierujących pojazdami oraz jednego kierowcę, który naruszył zakaz sądowy – informuje podisnp. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Sama noc sylwestrowa w Jeleniej Górze i okolicach minęła bezpiecznie. Policja jeleniogórska nie odnotowała żadnych nieszczęśliwych zdarzeń z powodu nieodpowiedzialnego i bezmyślnego obchodzenia się z wyrobami pirotechnicznymi .

W nocy z 31 grudnia 2010 na 1 stycznia 2011 policja jeleniogórska odnotowała ponad 100 interwencji, głównie domowych. Najwięcej zgłoszeń dotyczyło zakłócenia ciszy nocnej i awantur wszczynanych przez osoby nietrzeźwe. Kilku nietrzeźwych panów sylwestra spędziło w policyjnym areszcie. Zostali zatrzymani w trakcie awantur domowych. Nie brakowało zgłoszeń dotyczących pijanych osób leżących na ulicach Jeleniej Góry. Z uwagi na zagrożenie życia i zdrowia z powodu wyziębienia funkcjonariusze odwieźli „zmęczonych” mieszkańców do miejsc zamieszkania.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ 3-01-2011 14:54
To w noc sylwestrową można zakłócać ciszę nocna?????-JA MYŚLAŁEM,ŻE TO JEDYNA NOC KIEDY TO TAKOWY zakaz ciszy nie obowiązuje! Nieznajomość prawa nie zwalnia z odpowiedzialności -gadają-cóż-dobrze,że mam wyrozumiałych sąsiadów!
Piipi Jelonkowa 3-01-2011 16:36
.. może *byli pijani ! .. i zapomnieli o Nowym Roku !

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group