Poniedziałek, 8 sierpnia
Imieniny: Cypriana, Dominika
Czytających: 3768
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Swojskie klimaty w Tesco

Czwartek, 11 marca 2010, 8:15
Aktualizacja: 8:17
Autor: Karolina
JELENIA GÓRA: Swojskie klimaty w Tesco
Fot. ......
Jutro (12 marca) w Centrum Handlowym Tesco Zabobrze rozpocznie się kiermasz wyrobów lokalnych, regionalnych i tradycyjnych pod hasłem „Swojskie Klimaty”. Impreza potrwa przez cały weekend, a odwiedzający w tym czasie galerię będą mogli spróbować i przede wszystkim kupić tradycyjnie wytwarzane wyroby z całej Polski. Regionalne produkty kuszą swojskim zapachem, wyglądem i smakiem.

Wystawcy, którzy są członkami Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego, zaoferują klientom szeroki wybór tradycyjnych wyrobów. Mieszkańcy Jeleniej Góry i okolic będą mieli wyjątkową okazję do spróbowania m.in. wędlin, serów, pieczywa oraz miodów, także tych pitnych. To, co zasmakuje będzie można oczywiście kupić. W czasie kiermaszów zaprezentowane zostaną również polskie wyroby rękodzieła artystycznego.

Wszystkie produkty, które znajdą się na jarmarku, produkowane są zgodnie z tradycyjnymi, znanymi od wielu lat metodami wytwarzania. Receptury ich przyrządzania przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Dzięki temu polskie mięsiwa czy sery zachowują swój oryginalny, niepowtarzalny wygląd, zapach i przede wszystkim smak. Kiermasze pod hasłem „Swojskie Klimaty” potrwają od piątku do niedzieli, każdego dnia rozpoczęcie od godz. 9.00 aż do zamknięcia Centrum Handlowego Tesco Zabobrze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group