Niedziela, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 13109
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Święto KPSW

Czwartek, 6 czerwca 2019, 13:26
Aktualizacja: Piątek, 7 czerwca 2019, 14:00
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Święto KPSW
Fot. Przemek Kaczałko
Samorząd Studencki Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej zorganizował wczoraj (5.06) Święto Uczelni, podczas którego wykładowcy i studenci mieli okazję zintegrować się. Były konkursy, muzyka, mecz siatkówki oraz rozdanie statuetek "Złotych Żaczków".

Spośród wykładowców Wydziału Przyrodniczo-Technicznego nagrodę w kategorii Prawdziwy Przyjaciel otrzymała dr Anna Mickiewicz, a "Sympatycznym Dusicielem" został dr Tomasz Ignasiak. Z kolei w drugim wydziale (Nauk Humanistycznych i Społecznych) wyróżniono: Prawdziwym Przyjacielem został dr Paweł Greń, a Sympatycznym Dusicielem dr Elżbieta Zieja.

Nie spodziewałem się, że dostanę nagrodę, a tym bardziej w tej kategorii. Statuetka stanie na honorowym miejscu w moim pokoju, pośród kilku tysięcy książek - wyznał Paweł Greń, wykładowca Wydziału Nauk Humanistycznych i Społecznych. - Pracuję tutaj od października 2018 roku i bardzo mi się tu podoba - jest dobra atmosfera - dodał wyróżniony wykładowca.

W programie Święta Uczelni znalazł się także występ "Szalonego Naukowca" oraz Szkoły Tańca No Name Dance Studio. Korzystając z pięknej pogody uczestnicy chętnie wypoczywali na polanie nazywanej "Central Parkiem" przy muzyce serwowanej przez DJ-a, a aktywniejsi mogli zagrać w siatkówkę. Naprzeciw siebie stanęli wykładowcy i studenci. Nie zabrakło też wspólnego grillowania.

To świetna inicjatywa - możemy się lepiej poznać, świętować razem z wykładowcami. Przed nami ciężka sesja, więc łapiemy witaminę D na słoneczku - powiedziała Agata Skowrońska, studentka pierwszego roku wychowania fizycznego.
Taka impreza jest bardzo dobrym pomysłem, bo jest za mało inicjatyw, które by nas integrowały - powiedział Norbert Karwas, student dziennikarstwa, który cieszy się, że wkrótce będzie więcej zajęć praktycznych. - Póki co jest za mało zajęć praktycznych, za dużo teoretycznych. Zbliża się koniec pierwszego roku, a z eventów i kreowania wizerunku nie było nic - na razie uczymy się jak pisać notatki prasowe i artykuły - dodał student KPSW.

Twoja reakcja na artykuł?

1
20%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
20%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
60%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
554
Jest nowy
7%
1-5 lat
13%
5-10 lat
18%
10-20 lat
42%
pow. 20 lat
20%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
Z Niemiec przez Jelenią Górę do IPN
 
Kultura
Rozbójnik w Cieplicach
 
112
Uratowali mu życie
 
112
Policja złapała bandziora (foto, wideo)
 
112
Zginął na drodze
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group