Sobota, 2 lipca
Imieniny: Marii, Urbana
Czytających: 5485
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kobierzyce: Świetny start Pauliny Włodarczyk w Kobierzycach

Poniedziałek, 14 kwietnia 2014, 14:33
Aktualizacja: 14:38
Autor: MDvR
Kobierzyce: Świetny start Pauliny Włodarczyk w Kobierzycach
Fot. użyczone
Podczas IV Międzynarodowego Turnieju Karate Shinkyokushin podopieczna sensei’a Piotra Cieślińskiego wygrała cztery walki przed czasem, zajmując pierwsze miejsce. Mowa o jeleniogórzance Paulinie Włodarczyk, zwyciężczyni prestiżowego turnieju w którym rywalizowało 399 zawodników z Polski, Rosji, Ukrainy, Białorusi, Czech i Niemiec.

Oprócz wspomnianej Pauliny Włodarczyk, w turnieju wystartowały również Julia Ostrówka oraz Lena Niedzielska, które niejednogłośną decyzją sędziów musiały uznać wyższość swoich oponentek.

W sobotę, 5 kwietnia miejscem zmagań karateków były Kobierzyce, które podopiecznym Cieślińskiego nie są obce. Długo wyczekiwany już IV Międzynarodowy Turniej Karate Shinkyokushinkai dla dzieci i młodzieży, organizowany był wspólnie przez Gminne Centrum Kultury i Sportu w Kobierzycach oraz Klub Kyokushin Karate im. Masutatsu Oyamy z Wrocławia. Frekwencja przerosła wszelkie oczekiwania. Poprzedni turniej rok wcześniej zgromadził ponad 240 zawodników. W tym roku ostatecznie lista uczestników została zamknięta na 399 startujących z 28 ośrodków sportowych.

Oprócz karateków z Rosji, Ukrainy, Białorusi, Czech i Niemiec, dopisały również kluby polskie. W turnieju wzięli udział zawodnicy z Giżycka, Jeleniej Góry, Katowic, Konstacina-Jeziornej, Końskich, Legnicy, Łodzi, Morawscy, Mysłowic, Niepołomic, Nowego Targu, Opola, Radzymina, Skarżysko-Kamiennej, Szczawna, Tarnowa, Tarnowskich Gór, Warszawy, Wierszowa, Wrocławia oraz Kobierzyc.

Obecnie w Karkonoskim Klubie Karate trwają przygotowania do kwalifikacji Mistrzostw Europy, które odbędą się w Radzyminie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group