Zalogowanych: 3

Kobierzyce: Świetne starty jeleniogórskich fighterów

Niedziela, 26 września 2021, 12:16
Aktualizacja: 12:17
Na rozegranym w Kobierzycach X Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin "Kobierzyce Cup" z udziałem blisko 300 zawodników z czterech krajów - Polski, Czech, Danii i Ukrainy, świetnie spisali się zawodnicy Jeleniogórskiego Klubu Oyama. Reprezentanci JKO podczas turnieju przeznaczonego dla dzieci i młodzieży do 18 lat łącznie na sześciu startujących zawodników wywalczyli aż 5 medali!

Natalia Grześ wywalczyła pierwszą lokatę, pokonując między innymi w pięknym stylu utytułowane rywalki z Danii i Kobierzyc. Także na najwyższym stopniu podium stanęli Rafał Leonarski, a także Dawid Mizera. Na drugiej pozycji rywalizację ukończył Antek Jeremenko, a na trzeciej Agata Leonarska. Hanna Grześ zajęła miejsce poza podium. Trenerem zawodników jest shihan Rafał Majda (5 dan), funkcję sędziego sprawował sensei Łukasz Grześ (1 dan). Kolejne starty Jeleniogórskiego Klubu Oyama to między innymi: Mistrzostwa Polski OPFK, Puchar Świata KWF oraz Mistrzostwa Europy WKB!