Poniedziałek, 27 czerwca
Imieniny: Marii, Władysława
Czytających: 7055
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Świetna zabawa na Pikniku Rodzinnym w Sobieszowie

Wtorek, 3 czerwca 2014, 8:50
Aktualizacja: Środa, 4 czerwca 2014, 7:59
Autor: AP
Jelenia Góra: Świetna zabawa na Pikniku Rodzinnym w Sobieszowie
Fot. AP
Pokaz tańca w wykonaniu oddziału przedszkolnego oraz tańca towarzyskiego i nowoczesnego, piosenki z Akademii Pana Kleksa w wykonaniu pierwszaków, sztuki walki Karkonoskiego Klubu Karate SHINKYOKUSHINKAI, występy muzyczne uczniów, nauka pierwszej pomocy, kącik malucha czy rodzinny tor przeszkód – m.in. takie atrakcje przygotowali organizatorzy Rodzinnego Pikniku w Sobieszowie. Impreza odbyła się w sobotę (31.05).

Piknik Rodzinny przygotowała dyrekcja i Rada Rodziców Zespołu Szkoły Podstawowej nr 15 i Gimnazjum nr 5 w Jeleniej Górze – Sobieszowie. Miejscem wspólnej zabawy i serdecznych, rodzinnych spotkań uczniów, ich rodziców i dziadków oraz nauczycieli było Centrum Turystyki Aktywnej pod Chojnikiem. Słoneczna pogoda sprzyjała wszystkim, którzy tego dnia wybrali się na wielki piknik.

Uroczystego otwarcia pikniku z życzeniami dobrej zabawy dokonali zastępca prezydenta Jeleniej Góry Jerzy Łużniak i dyrektor szkoły Zbigniew Stępień. Nie obyło się również bez podziękowań, które tym razem – za wieloletnią współpracę – odebrali: dyrektor KPN-u Andrzej Raj oraz radni: Janusz Wojtas i Janusz Grodziński.
Najsympatyczniej i bardzo zabawnie prezentowała się mini-scena. To na niej właśnie miały miejsce popisy wielu utalentowanych młodych wykonawców. Atmosfera panująca na tej właśnie scenie i wokół niej była wyjątkowo gorąca. Prawdziwy aplauz wywołała grupa z oddziału przedszkolnego, która porwała publikę do wspólnego tańca.

Gimnazjaliści w licznych konkursach wykazali się sprytem w rozwiązywaniu zagadek, wiadomościami krajoznawczymi oraz sprawnością fizyczną. Na zakończenie pikniku wręczono zwycięzcom nagrody. Wśród atrakcji nie zabrakło również wystawy prac uczniowskich oraz Gimnazjady, a na pokrzepienie ciał: pysznych ciast i wspólnego grillowania.

- Przygotowanie pikniku wymagało sporo wysiłku zarówno ze strony nauczycieli, rodziców jak i uczniów - mówiła z-ca dyrektora szkoły Małgorzata Kruczkowska. - Wysiłek ten przyniósł fantastyczne rezultaty: uczniowie, rodzice, nauczyciele bawili się świetnie. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli w organizacji imprezy. Wiemy, że można zawsze na Was, Drodzy Przyjaciele, liczyć. Do zobaczenia w przyszłym roku – dodała.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (26) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group