Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 10374
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Białka Tatrzańska: Świetna środa w wykonaniu naszych biegaczek

Piątek, 14 marca 2014, 12:46
Aktualizacja: 12:46
Autor: MDvR
Białka Tatrzańska: Świetna środa w wykonaniu naszych biegaczek
Fot. MKS Karkonosze Sporty Zimowe
W Białce Tatrzańskiej w ramach Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej rywalizowano w środę w biegach sztafetowych. Uczniowie szkół podstawowych rywalizowali na dystansie 4x1km mix, czyli pierwsze dwie zmiany stylem klasycznym, dwie kolejne dowolnym. Tego dnia zawodnicy reprezentowali swoje szkoły.

Wśród dziewcząt (rocznik 2001 i młodsze) najlepsze okazały się zawodniczki z SP nr 3 w Tomaszowie Lubelskim: Magdalena Kuśnierz, Oliwia Chlebicka, Karina Probola i Monika Skinder. Na miejscu drugim finiszowały uczennice SP w Kościelisku: Kamila Gąsienica, Małgorzata Iwaniec, Alina Nawara i Anna Nędza-Kubiniec, a brąz wywalczyły dziewczyny z ZSP nr 15 i G nr 5 w Jeleniej Górze: Weronika Soprych, Natalia Wysocka, Klaudia Kozłowska i Daria Deja.

Wśród dziewcząt z roczników 1998-2000 najlepsze okazały się uczennice Gimnazjum Szkoły Mistrzostwa Sportowego Szczyrk: Klaudia Pytel, Paula Pasterczyk, Oliwia Bril i Natalia Bury, srebro wywalczyła sztafeta Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego w Szklarskiej Porębie w składzie: Kamila Boczkowska, Patrycja Rutecka, Łucja Barzak i Klaudia Szpak.. Brąz przypadł udziale z Narciarskiej Szkoły Sportowej w Ustrzykach Dolnych: Sabiny Lizis, Zuzanny Konik, Sandry Pasławskiej i Justyny Chmielowskiej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
758
Tak
21%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group