Piątek, 18 czerwca
Imieniny: Elżbiety, Marka
Czytających: 5990
Zalogowanych: 20
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: „Święta Marzeń”. Przebój Sebastiana Rutkowskiego

Środa, 14 grudnia 2011, 13:44
Aktualizacja: Czwartek, 15 grudnia 2011, 7:54
Autor: Agrafka
JELENIA GÓRA: „Święta Marzeń”. Przebój Sebastiana Rutkowskiego
Fot. Archiwum
Piosenka Sebastiana Rutkowskiego „Święta Marzeń” to pierwszy singiel tego młodego wokalisty pochodzącego z Jeleniej Góry. Oryginalny utwór można już słuchać w Internecie i w różnych stacjach radiowych.

Premiera w Internecie miała miejsce 6 grudnia, natomiast stacjom radiowym piosenka została przekazana oficjalnie 12 grudnia. Autorami tekstu utworu „Święta Marzeń” są Paweł Pawlicki i Paweł Hołda, muzykę stworzyli Michał Pietrzak i Szymon Guzowski, natomiast młody piosenkarz sam zaaranżował linię wokalną.

Sebastian Rutkowski to utalentowany, 14-letni, pochodzący z Jeleniej Góry wokalista, który szerokiej publiczności zaprezentował się, jako uczestnik i półfinalista pierwszej edycji programu „Must Be The Music”, gdzie podbił serca jurorów i widzów swoim talentem, charyzmą oraz ujmującą osobowością.

- Od udziału w programie kariera Sebastiana nabiera tempa. Nawiązał współpracę z polskimi oraz zagranicznymi producentami, czego pierwszym efektem jest gwiazdkowy utwór zatytułowany „Święta Marzeń”. Piosenka ma nieść ze sobą ciepło, radość i magiczną atmosferę świąt, które od zawsze właśnie tak wspomina. Nawiązaliśmy współpracę z wytwórnią My Music - de facto największą i najprężniej rozwijającą się polską wytwórnią, która to wydaje świąteczny utwór Sebastiana. – powiedział Paweł Pawlicki, manager Sebastiana Rutkowskiego.

W przyszłym roku Sebastian zamierza wydać swoją debiutancką płytę, która produkowana będzie równolegle w Polsce oraz w Londynie, przy współpracy z najlepszymi aranżerami, producentami oraz autorami tekstów. Krążek promować będzie pierwszy regularny singiel, którego premiera w Polsce planowana jest na Walentynki 2012.

Tym samym Sebastian ma szansę wpisać się do historii polskiej muzyki jako najmłodszy solowy wokalista, którego utwory grane będą w stacjach radiowych. Młodego artystę poza radiem i telewizją będzie można też spotkać na licznych koncertach jakie planowane są w kolejnych miesiącach.

- Oprócz tego planujemy zaangażowanie Sebastiana w akcje społeczne, takie jak STOP PRZEMOCY W SZKOLE. Akcję prowadzimy w całej Polsce, a poza Sebastianem jako gwiazdy występują członkowie zespołu The Pupils – dodał Paweł Pawlicki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (61) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group