Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 20 lutego
Imieniny: Leona, Zenobiusza
Czytających: 9825
Zalogowanych: 57
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Świąteczny blask w ciemnościach

Piątek, 5 grudnia 2008, 8:55
Aktualizacja: 8:55
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Świąteczny blask w ciemnościach
Fot. TEJO
Wyjątkowy i jubileuszowy, charakter będą miały tegoroczne iluminacje Jeleniej Góry na Boże Narodzenie i sylwestra.

Okolicznościowe świecące elementy już pojawiły się na placu Ratuszowym. Różnią się nieco od tych, do których jeleniogórzanie przyzwyczaili się od lat. Wszystko za sprawą jubileuszu 900-lecia.

Wprawdzie informacja o nim jest czytelna tylko dla tych, którzy wchodzą na plac Ratuszowy od strony ulicy Długiej, ale – lepsze to niż nic. Jak zapewniają samorządowcy – to dopiero początek świetlnych „fajerwerków”. W najbliższych dniach zostaną ubrane choinki ustawione już w kilku punktach miasta.

Świąteczne ozdoby świetlne zawisną też na piramidkach z donicami, które latem są obsadzone pelargoniami. Całości dopełni pokaz sztucznych ogni zaplanowany na noc sylwestrową. Czy świetlne świąteczne dekoracje trafią w gusta jeleniogórzan i gości? Okaże się niebawem.

Sonda

Czy będziesz płacił podatek kościelny?

Oddanych
głosów
673
Tak
19%
Nie
81%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Jak czytanie zmienia mózg?
Rozmowy Jelonki
Miliardy dla Polski z SAFE
 
Pogoda
Zima nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa
 
Kultura
Kalina i "Dziewczyna z 4 G"
 
Aktualności
Mysłakowice Open 2026 – turniej szachowy i zabawa dla mieszkańców
 
Aktualności
Podgórzyn wzmacnia strażaków
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group