Wtorek, 28 czerwca
Imieniny: Ireneusza, Leona
Czytających: 2334
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Świąteczna Jelenia Góra iluminowana. Konkurs trwa

Środa, 21 grudnia 2011, 10:22
Aktualizacja: 10:23
Autor: RED/Accipiter
JELENIA GÓRA: Świąteczna Jelenia Góra iluminowana. Konkurs trwa
Fot. RED
Internauci wybierają najpiękniej oświetlone świątecznie miasto Dolnego Śląska. O zwycięstwo walczą: Głogów, Legnica, Lubin, Świdnica, Wałbrzych, Wrocław oraz Jelenia Góra. Prowadzi stolica województwa.

Czy Jelenia Góra ma szansę? Świąteczne iluminacje w naszym mieście w tym roku nie wykraczają poza standard, który „obowiązywał” w latach ubiegłych. Cudów więc nie ma. Świątecznego uroku na pewno doda śnieg, którego wczoraj jeszcze nie było, a w nocy spadł. Czy się utrzyma? Prognozy nie są optymistyczne: Boże Narodzenie ma być wietrzne i deszczowe.

Jak już informowaliśmy, głos można oddać na stronach: www.SwiecSie.pl oraz na www.facebook.com/swiecsie. W trwającej do 2 stycznia 2012 roku pierwszej części zabawy wybieramy finalistów wojewódzkich. Do 15 stycznia odbędzie się głosowanie finałowe. Wygra miasto, które zdaniem internautów posiada najpiękniejsze oświetlenie świąteczne w Polsce.

Zwycięzca plebiscytu „Świeć się z energią”, poza tytułem miasta o najpiękniejszych iluminacjach, otrzyma ufundowany przez organizatorów prezent w postaci energooszczędnego sprzętu AGD. Nagrodę będzie mógł przeznaczyć na dowolny cel społeczny. Plebiscytowi towarzyszą świąteczne konkursy fotograficzne („Moje Miasto”, „Mój Dom”, „KreAkcja!” i „Konkurs Praktiker”), w których do wygrania jest kilkadziesiąt nagród.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group