Poniedziałek, 30 stycznia
Imieniny: Macieja, Martyny
Czytających: 9227
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Świadkowie przestępstwa nie pozostali bierni

Środa, 21 października 2009, 9:11
Aktualizacja: 9:11
Autor: TEJO
REGION: Świadkowie przestępstwa nie pozostali bierni
Fot. Policja
Trzech młodych mężczyzn przepłoszyło złodzieja, który okradł starszą kobietę. Łup zwrócili poszkodowanej. Przestępca uciekł, ale wdzięczność pozostała.

Do zdarzenia doszło w Kamiennej Górze. Mężczyźni – jadąc samochodem od strony ul. Lubawskiej na skrzyżowaniu ulic Waryńskiego i Broniewskiego – zaważyło dziwne zachowanie wysokiego mężczyzny. Był ubrany w bluzę z kapturem założonym na głowę. Nagle zaatakował starszą kobietę.

Z torebki wyrwał jej portfel i zaczął z nim uciekać po mieście. Wojciech Marcalik, Łukasz Szlaga i Patryk Rumierz postanowili pomóc starszej pani i odzyskać ukradziony portfel. Patryk na ul. Spacerowej złapał złodzieja. Odzyskał łup, ale złodziej uciekł przed przybyciem kolegów.

Mężczyźni zwrócili cudza własność policjantom opowiadając cała historie. W portfelu znajdowały się dokumenty karta bankomatowa, lekarstwa i pieniądze. Okradziona mieszkanka gminy Marciszów próbowała dojechać do domu, lecz nikt nie chciał jej pomóc, bo nie miała przy sobie pieniędzy. Trafiła do komendy policji. – Tam ku jej zaskoczeniu odzyskała swoja własność z cała zawartością – poinformował mł. asp. Waldemar Oszmian, rzecznik kamiennogórskiej policji.

Młodym ludziom, którzy wykazali się godną postawą, policjanci podziękowali za pomoc. Złodziej jest poszukiwany.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (30)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group