Środa, 7 czerwca
Imieniny: Roberta, Wiesława
Czytających: 8952
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Św. Mikołaj rozda prezenty w centrum handlowym na Zabobrzu

Środa, 5 grudnia 2012, 9:05
Aktualizacja: 9:06
Autor: Angela
Jelenia Góra: Św. Mikołaj rozda prezenty w centrum handlowym na Zabobrzu
Fot. Organiatorzy
Malowanie bombek i wytwarzanie ozdób choinkowych, lukrowanie pierników, a przede wszystkim wiele konkursów z nagrodami – takie atrakcje na jutro (6 grudnia) przygotowało Centrum Handlowym ECHO (Carrefour) w godzinach od 13.00 do 19.00.

- Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami do Centrum Handlowego ECHO w Jeleniej Górze na niezwykłe spotkanie ze Świętym Mikołajem – piszą organizatorzy. - Towarzyszyć mu będą pani Mikołajowa i wesołe pingwiny. Nie zabraknie także Śnieżynek malujących dzieciom buzie. Z pewnością entuzjazm najmłodszych wzbudzać będą także tzw. chodzące maskotki Bałwanek i Renifer – dodają.

Organizatorzy poczęstują dzieci pysznymi goframi z cukrem pudrem lub dżemem. Ponadto rodziny będą miały szansę skonstruowania i ozdobienia piernikowego domku. Przewidziano także wiele zabaw oraz indywidualne i rodzinne konkursy z nagrodami.

O każdej pełnej godzinie Mikołaj będzie rozdawał prezenty przyniesione przez rodziców. Wtedy także będzie okazja do zdjęcia z Mikołajem, które będzie do odebrania jeszcze tego samego dnia w Fotojokerze w Centrum Handlowym ECHO.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy szkoły chronią przed rówieśniczą przemocą, zapewniając uczniom bezpieczeństwo w tym względzie?

Oddanych
głosów
972
Tak
10%
Nie
85%
Nie wiem
6%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group