Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 9653
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Sukcesy w Obornikach Śląskich

Wiadomości: Oborniki Śląskie
Poniedziałek, 30 marca 2015, 12:23
Aktualizacja: 12:26
Autor: MDvR
Fot. użyczone
Kolejny sukces młodych siatkarek UKS–u Sokoliki Janowice Wielkie podczas rozgrywanego 28 marca w Obornikach Śląskich turnieju z cyklu „Volleymania ogarnia Dolny Śląsk!”.

Nasze zawodniczki zdobyły dwa pierwsze miejsca w kategoriach: klasy czwarte i piąte oraz dwa miejsca drugie w klasach piątych i szóstych oraz jedną piątą lokatę w klasach czwartych. - Kolejny turniej pod koniec kwietnia w Nowej Rudzie- wyjaśnia trener Piotr Lesiński.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (26) Dodaj komentarz

~A 30-03-2015 16:10
Ukłony w stronę trenera!!! Wieloletnia praca daje kolejne owoce! Dziewczynki, oby tak dalej! Janowice są z Was dumne:)
~Messon 30-03-2015 16:33
GRATULACJE DLA TRENERA ORAZ DZIEWCZĄT !!!!
~SKRA 30-03-2015 16:36
Świetnie !!!!!! Brawo,brawo,brawo !
~izydor 30-03-2015 17:06
Gratulacje dla dziewczyn i najlepszego trenera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~widz13 30-03-2015 20:38
szkoda tylko że za jakiś czas praca ta zostanie zaprzepaszczona. Dziewczynki teraz pracują w szkole podstawowej, gorzej będzie w gimnazjum a jeszcze gorzej potem gdy odejdą ze szkoły i trener nie będzie miał ich na lekcjach. A poza tym czemu nie zgłosi ich trener do rozgrywek młodzieżowych a nie grywać tylko na turniejach dla typowych amatorów. Wtedy zweryfikowano by prawdziwy stan wytrenowania. Jeśli są tak dobre jak się pisze to nie powinny mieć problemu i wygrać ligę. Szkoda, że nie mogą się rozwijać bardziej, tylko bawić na swym podwórku.
~ 31-03-2015 16:52
Jest ok . Jak maja zdolnosci czy talent to potem tez dadza sobie radę.
~ 1-04-2015 13:27
Tak się bawią, tak się bawią JANOWICE !!
~widz14 1-04-2015 16:13
Ale poniosła Cię fantazja. Pewnie że szkoda bo mogłyby więcej popracować i zadebiutować w takich rozgrywkach jak piszesz. Jest tylko jeden warunek i oczywiście ty możesz bardzo pomóc w jego spełnieniu. Gmina janowice nie sfinansuje takiego przedsięwzięcia ale Ty widzu13 możesz jak najbardziej. A tak poza tym co, wątpisz w talent dziewczynek ich wytrenowanie i trenera? Nie jesteś zorientowany i mało widziałeś. Zaproponuj jakieś rozwiązanie to pewnie uks podchwyci. Jeszcze bardzo mnie interesuje te nasze podwórko. He he! powiat jeleniogórski i awans na finały wojewódzkie do Wrocławia oraz rozgrywki Młodej Gwardii. Rzeczywiście podwóreczko.
~ser francuski 1-04-2015 19:56
Tak trzymać dziewczyny,wszyscy trzymamy za was kciuki...DO BOJU UKS!!!
~ 1-04-2015 19:57
Gratulacje!!!!!:-)brawo dziewczyny!!!!
~Wierny Kibic 1-04-2015 19:58
Jestem pod wrażeniem drużyny, bardzo dobra gra, duży potencjał. Dziewczęta zawdzięczają to swoimi systematycznymi treningami pod okiem doskonałego trenera. Tak trzymać i do boju !!! Jesteśmy z Wami.!!!
~znów ja 1-04-2015 21:48
tak trzymać i do boju. najważniejsza jest chęć i wola walki!
~ 2-04-2015 8:07
Brawo! Gratulacje :) Wiedziałam że wam się uda :)
~widz13 2-04-2015 14:32
Widać kto jest zorientowany. Nie wątpie w możliwości i chęci dziewczynek a sprawę ich gry z jakichś zorganizowanych rozgrywkach to jest i powinna być sprawa prezesa, trenera i sympatyków klubu a nie osób postronnych.Ale nie sposób się nie domyśleć że Schneider daje coś na gminę a gmina daje klubowi więc kasa jest. Kwestia tylko na co idzie ta kasa. Natomiast Volleymania w której biorą dziewczynki udział to nie Młoda Gwardia tylko z tego co się orientuje to tyrnieje te są organizowane we współpracy organizator turnieju + DZPS + Gwardia Wrocław, która to ma prawo po takim turnieju zwerbować taką zawodniczkę lub zawodnika a cały projekt tych imprez nazywa się Młoda Gwardia - wystarczy trochę poczytać. Mam nadzieję tylko że prezes i trener pomyślą o dalszym rozwoju dziewczynek niż tylko
~widz13 2-04-2015 14:40
do czasu kiedy są w szkole w której aktualnie się uczą. Bo jeżdżenie na kilka turniejów w roku w których biorą udział osoby rozpoczynające zabawe w siatkówkę oraz rozgrywki szkolne to faktycznie podwórko. Zwłaszcza jak widać jaki jest poziom gry w szkołach, gdzie bardzo często wystarczy mocno zaserwować aby wygrać mecz. Mam nadzieje że dziewczynki i trener mają większe ambicje. Powodzenia dalej :)
~widz14 2-04-2015 18:11
Chyba ktoś komuś czegoś zazdrości, no chyba że ten ktoś jest naprawdę zaangażowany w rozgrywki takich młodziczek i są one zorganizowane na wysokim poziomie.W Jeleniej Górze chyba takich nie ma a jak są to najwyraźniej w jakiejś konspiracji bo nikt o nich nic nie wspomina. Jak na razie w Janowicach forma siatkarek rośnie a ta owocuje w postaci sukcesów wyżej opisanych i nie tylko. Poza tym jeszcze sprawa o której pisałem wcześniej. Nie problem wystartowac w jakiej lidze amatorów. Pytanie tylko kto to wszystko sfinansuje bo chyba nie rodzice. Jak sama nazwa wskazuje jest to uczniowski klub który działa przy szkole więc chyba nie muszę pisać dalej jak wygląda sprawa finansów. Mimo tych wszystkich trudności niech dziewczyny dalej trenują i walczą na boiskach.
~widz13 2-04-2015 20:35
Albo jesteś tak zaślepiony albo nie wiesz wszystkiego lub nie chcesz przyjąć do wiadomości więc radzę iść się dowiedzieć lub poduczyć. Nikt nikomu niczego nie zazdrości a z tego co wiem to ponoć jelenia góra, chyba iks, bo jest jeszcze ks, jelenia góra wiele razy proponował Janowicom udział w zawodach i organizowanych imprezach ale trzeba by zapytać trenera i prezesa dlaczego nie chcą grać w tam organizowanych imprezach - ktoś nie umie się przyznać do błędu lub spojrzeć innym w oczy po tym co zrobił. Natomiast co do finansowania to też radziłbym się podszkolić skoro tak dobrze znasz się na siatkówce. Każdy UKS jest finansowany z budżetu gminy / powiatu więc UKS powinien dostawać jakiś 3 do 5 tysięcy rocznie, dodaj do tego składki więc powinno wystarczyć spokojnie na wszystko.
~widz13 2-04-2015 20:42
z tego co się orientuje to nie ma rozgrywek amatorskich dla dziewczynek tylko amatorskie turnieje towarzyskie, natomiast co do rozgrywek młodziczek to kwestia kosztów sędziów i transportu ale myślę że w/w kwota powinna wystarczyć. Chyba że za rozgrywki uważacie udział w zawodach LZS czyli tylko terenów wiejskich to fakt wysoki poziom. Natomiast na koniec pragnę poprzeć zapytanie pewnej osoby, która zapytała się przy innym artykule dlaczego nie zrobi się czegoś dla starszych mieszkańców Janowic a tylko dla dzieci. Więc jak skończysz szkołę to co ma robić ta starsza młodzież... powodzenia w nauce i dalszych postępach dziewczynek.
~widz21 2-04-2015 21:27
Janowice Wielkie nie będą brać udziału w turniejach organizowanych przez oszusta i kombinatora z Jeleniej Góry. Sprawa zakończona. Pozdrowienia dla super siatkarek z Janowic
~gosc23 3-04-2015 14:26
Widać że ostatnia wypowiedź to słowa fanatyka a nie sympatyka klubu a jedno od drugiego różni sposób pojmowania i postrzegania spraw oraz rzeczy. Dlatego proponowałbym aby i janowice i jelenia góra spotkały się i wyjaśniły sprawy o których mowa na tym forum a nie oskarżanie jedni drugich i udawanie ważnego. Bo jeśli ktoś oskarża innych bez ujawnienia się to patrzy chyba nie dalej niż czubek własnego nosa i wtedy faktycznie jest to rozwojowe dla wszystkich.
~widz13 3-04-2015 14:55
Po co się wyzywać i oczerniać. Niech trener janowic powie czemu sie tak zachowuje wobec jeleniej góry i odwrotnie, podając prawdziwe fakty i zdarzenia. Bo znam właśnie ludzi z jeleniej góry i wiem że mimo zachowania janowic jelonka ciągle zaprasza do udziału w zawodach. Bo jeśli twierdzisz jak piszesz to czemu ten iks organizuje turnieje z drużynami z którymi nie zawsze wygrywa. Czy tak postępuje oszust i kombinator. Prosiłbym pomyśleć lepiej nad tym co się mówi. Pozddawiam i do zobaczenia na boisku.
~widz14 3-04-2015 16:49
Nie jestem ani fanatykiem ani trenerem co najwyżej sympatykiem jednak jestem w temacie i dobrze wiem jaki jest powód że janowickie dziewczynki nie goszczą na turniejach organizowanych przez jednego pana z Jeleniej Góry. Domniemam że kryje się on właśnie pod pseudonimem widz13 i stąd te żale. Jeśli trafiłem to dalszych wyjaśnień nie potrzeba. Proponuję podwinąć rękawy, wziąć się do roboty i sięgać po sukcesy. Tego też życzę. Nie rozumiem tylko po co ta zazdrość. We wszystkich wcześniejszych wypowiedziach aż od niej kipi panie widz13. Ogólnie to bardzo miłe i uskrzydlające że sukcesy janowickiego klubu nie pozostają w cieniu, tylko wzbudzają zainteresowanie nie tylko mieszkańców a szerszej rzeszy obserwatorów. (również tych których to nie cieszy)
~widz14 3-04-2015 16:55
Miło że widz13 martwi się też o starszych mieszkańców Janowic. Musi być bardzo w temacie mimo że chyba nie jest mieszkańcem. A może ta troska nie jest szczera? Hmm?
~kibic 5-04-2015 11:04
BRAWO dla dziewczynek i trenera teraz widać , że ciężka praca popłaca....GRATULACJE!!!!!!!
~sokoliki 5-04-2015 21:03
Gratulacje dla dziewczyn i trenera!!!!!!!!!!!!!
~set 6-04-2015 9:44
Wesołych Świąt. Nie objadać się zbytnio bo ciężko będzie się skakać na treningu.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group