Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 8278
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Sukcesy jeleniogórskich badmintonistów

Wiadomości: Sobótka
Wtorek, 20 stycznia 2015, 15:39
Aktualizacja: 15:40
Autor: MDvR
Fot. użyczone
W miniony weekend obył się w Sobótce koło Wrocławia Ogólnopolski Turniej Badmintona w kategorii młodzik młodszy, młodzik, junior oraz elita. W turnieju udział wzięło ponad 100 zawodników z całego kraju. Oczywiście na starcie nie mogło zabraknąć reprezentantów jeleniogórskiego KS Chojnik w składzie: młodzik młodszy – Kacper Górniak, Piotr Heinke, Patryk Panasiewicz, młodzik – Sandra Panasiewicz, Łukasz Cimosz, elita – Kinga Rogalska, Michał Szymczak, Mateusz Pietruszka, Paweł Onyśko.

Turniej zakończył się sukcesem dla naszych zawodników, którzy siedmiokrotnie stawali na podium.

Wyniki jeleniogórskich badmintonistów

Kategoria młodzik młodszy

Gra pojedyncza chłopców
1. Patryk Panasiewicz - KS Chojnik Jelenia Góra
2. Mikołaj Piórkowski - KS Match Point Ślęza
3. Jan Gawor - MKS Dwójka Blachownia

Gra podwójna chłopców:
1. Mikołaj Wrzalik / Mikołaj Piórkowski - KS Match Point Ślęza
2. Radosław Matkowski / Filip Wierciński - KS Match Point Ślęza
3. Patryk Panasiewicz / Kacper Górniak - KS Chojnik Jelenia Góra

Kategoria młodzik

Gra pojedyncza chłopców:
1. Łukasz Cimosz - KS Chojnik Jelenia Góra
2. Filip Matysiak - UKS Junior Wrzosowa
3. Bartosz Majewski - UKS Junior Wrzosowa

Gra mieszana:
1. Łukasz Cimosz - KS Chojnik Jelenia Góra / Karolina Szubert - KS Match Point Ślęza
2. Norbert Kałwiński / Julia Wietecka - UKS Gawra
3. Michał Całusiński / Julia Jackowska - UKS Junior Wrzosowa

Kategoria elita

Gra pojedyncza mężczyzn
1. Maciej Ociepa - BKS Kolejarz Częstochowa
2. Dariusz Janik - AZSAGH Kraków
3. Michał Szymczak - KS Chojnik Jelenia Góra

Gra podwójna mężczyzn
1. Marcin Kalitka / Tomasz Persona - AZS AGH Kraków
2. Michał Szymczak / Mateusz Pietruszka - KS Chojnik Jelenia Góra
3. Tymoteusz Czysz - UKS Plesbad Pszczyna / Michał Walentek - BKS Kolejarz Częstochowa

Gra mieszana
1. Maciej Ociepa - BKS Kolejarz Częstochowa / Karolina Gajos - MKS Dwójka Blachownia
2. Mateusz Pietruszka / Kinga Rogalska - KS Chojnik Jelenia Góra
3. Bartłomiej Mróz - MMKS Kędzierzyn-Koźle / Katarzyna Mysłek - BKS Kolejarz Częstochowa

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~krzyk 20-01-2015 17:56
Pięknie, gratulacje.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group