Środa, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 5829
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Sukces Powiatu na Targach Turystycznych w Poznaniu

Wiadomości: Powiat
Czwartek, 22 października 2015, 7:49
Aktualizacja: Piątek, 23 października 2015, 8:01
Autor: Ts
Fot. Archiwum Starostwa
Promocja Marki Karkonosze jest coraz skuteczniejsza, czego efektem jest wyróżnienie Powiatu Jeleniogórskiego w konkursie „Róża Regionów 2015” w kategorii aplikacje mobilne oraz miasta Szklarskiej Poręby w kategorii projekty specjalne za grę terenową „Magiczny Szlak Ducha Gór”. Konkurs organizowany jest przez dwutygodnik branży turystycznej „Aktualności Turystyczne”.

Nagrodzona aplikacja mobilna to efekt projektu „Promocja Karkonoszy”, realizowanego w bieżącym roku przez Powiat Jeleniogórski -Wydział Promocji, Kultury i Sportu, zawierająca kompendium wiedzy o naszym regionie. Aplikacja dostępna jest na Google Play a także na stronie internetowej www.visitkarkonosze.com.

Wyróżnienie odebrała Anna Konieczyńska – Starosta Jeleniogórski podczas odbywających się w Poznaniu Międzynarodowych Targów Turystycznych „Tour Salon”. Na targach region jeleniogórski miał swoje stoisko w ramach wspólnego porozumienia z gminami powiatu oraz miastem Jelenia Góra, na którym prezentowano materiały promocyjne regionu.

Szczególnym zainteresowaniem cieszył się przewodnik turystyczny zrealizowany przez powiat w ramach wspomnianego projektu „Promocja Karkonoszy” oraz informator turystyczny o atrakcjach regionu będący efektem współpracy gmin, miasta Jeleniej Góry i powiatu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group