Sobota, 27 czerwca
22°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Ciekawe miejsca Otworzyli kolejne tajne przejście w Zamku Czocha. To dopiero początek zmian Edukacja Świadectwa odebrane, czas na wakacje! Aktualności Kurtyna wodna w centrum Jeleniej Góry i w Cieplicach 112 Kolizja na Karola Miarki Inwestycje Wodnik ma pieniądze na odbudowę oczyszczalni Aktualności Szybkie zdjęcia bez wychodzenia z urzędu Kilometry KD Retro wraca na trasę Jelenia Góra – Karpacz Wiadomości z miasta Prezydent Jeleniej Góry z wotum zaufania i absolutorium Edukacja Zmarła Jadwiga Dąbrowska Kryminał Groził śmiercią kobiecie i dzieciom Uzdrowisko Cieplice Nowość w Uzdrowisku Cieplice – kąpiel perełkowa w basenie termalnym Aktualności Wyrobiska Góry Wapiennej skrywają historię sprzed wieków Pogoda Popadało mało, a zniszczenia duże Aktualności Złoto dla KANS! Kuba Smolarek najlepszy w Gdańsku Piłka nożna Karkonosze z nowym trenerem Pogoda Balon nad Jelenią Górą. Tak wygląda pierwszy dzień lata z góry 112 Samochodem w drzewo Sport Ala ogrywa starsze koleżanki Aktualności Setki podpisów Inwestycje Powódź zostawiła ślady. Trwa odbudowa szkoły
reklamy
reklamy

Sudety zakończyły sezon

Audio

Czytaj na głos

Autor: Łukasz Stawski 1 min czytania

Koszykarze Sudetów Jelenia Góra zakończyli sezon w II lidze koszykówki mężczyzn gr. A zajmując ostatecznie 12 miejsce, gwarantujące utrzymanie się w tej klasie rozgrywkowej. Plan minimum został wykonany i za to chwała zawodnikom, zarządowi i trenerowi, który miał znacznie osłabioną drużynę w porównaniu z ubiegłym sezon

W ostatnim meczu tego sezonu jeleniogórzanie zagrali z liderem - Tarnovią Tarnowo Podgórne, który już awansował do I ligi. Przez trzy kwarty kibice przecierali oczy ze zdumienia, bowiem jeleniogórzanie po 30 min. spotkania prowadzili 66:54. Potem stało się to co zwykle w wielu meczach Sudetów. W czwartej kwarcie zabrakło kondycji, gry zespołowej i sposobu na pokonanie strefy postawionej przez gości. Dlatego ostatnią kwartę lider wygrał 30:6 i cały mecz 84:72.

U gospodarzy jak zwykle najlepiej zaprezentowali się: Piotr Kozyra i Krzysztof Samiec. W wyrównanej drużynie gości bardzo dobre wrażenie sprawiał Rafal Niesobski, wychowanek Sudetów.

Warto zauważyć, że Sudety jako jedyna drużyna strefy spadkowej miała dodatni stosunek koszy. Dlatego niedosyt po tym meczu, jak również po całym sezonie pozostał, choć plan minimum został wykonany.

Z II ligi spadły: rezerwy Stali Ostrów oraz Polonii Warszawa. Drużyny ŁKS Łódź i Polonii Leszno będą walczyły w barażowych pojedynkach z zespołami III ligi o utrzymanie się w II lidze.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
KSIĘGOWA / KSIĘGOWY Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Handlowiec z Niemieckim Firma schody Gaździcki poszukuje osobę na stanowisko przedstawiciel Handlowy do obsługi klientów na terenie Niemiec, więcej informacji ; rekrutacj… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Kucharz bankietowy w 5* resorcie Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksu… Kosmetolog K/M w 5* hotelu (możliwe zakwaterowanie) Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksu…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka