Sobota, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 7073
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: Stypendia i nagrody od powiatu

Sobota, 21 listopada 2020, 9:15
Autor: WAC
Powiat: Stypendia i nagrody od powiatu
Fot. Starostwo Powiatowe
Mimo pandemii Starostwo Powiatowe nie zapomina o wsparciu finansowym dla najlepszych uczniów z podległych mu placówek oświatowych.

Doceniając ciężką i owocną prace uczniów Zarząd Powiatu w roku szkolnym 2020/2021 przyznał trzy nagrody Starosty Jeleniogórskiego po 2 tysiące złotych dla każdego nagrodzonego ucznia oraz dwa stypendia Rady Powiatu w wysokości 200 złotych miesięcznie, wypłacane w 10 ratach od września do czerwca.

Nagrodę Starosty Jeleniogórskiego w roku szkolnym 2020/2021 będą otrzymywać: Jakub Ziemniak (Zespół Szkół Technicznych i Licealnych w Piechowicach), Konrad Badacz (Zespół Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego w Szklarskiej Porębie) i Marcin Zawół (Zespół Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego w Szklarskiej Porębie). Na liście stypendystów Rady Powiatu znalazły się: Natalia Bielak i Julia Pająk (obie Zespół Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego w Szklarskiej Porębie).

To najprzyjemniejszy moment w każdym roku - mówi starosta jeleniogórski Krzysztof Wiśniewski. - Wielki sukces tych młodych ludzi, ich nauczycieli i dyrektorów. Pokazali, że sumienność i pracowitość przynosi rezultat. Życzymy wszystkim zdolnym, młodym ludziom kolejnych sukcesów w nauce, które zaowocują w ich dalszym życiu. Mamy nadzieję, że będą wspierać nasz region swoją wiedza i zdolnościami.

Twoja reakcja na artykuł?

8
89%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
11%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group