Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 12 lutego
Imieniny: Juliana, Modesta
Czytających: 10086
Zalogowanych: 76
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jeżów Sudecki: Strzelecki koniec wakacji

Środa, 25 sierpnia 2021, 13:45
Aktualizacja: 13:45
Autor: Ewa Fit
Jeżów Sudecki: Strzelecki koniec wakacji
Fot. MT
22 sierpnia w Jeżowie Sudeckim odbyły się zawody strzeleckie zorganizowane przez lwówecki klub "Forest" oraz Fundację Sikorscy z Jeleniej Góry.

Na strzelnicy "Zielona" w trzech konkurencjach rywalizowali ze sobą młodzież szkolna oraz rodzice. W zawodach uczestniczyło 35 strzelców.

W konkurencji nr 1 -"karabinek sportowy bocznego zapłonu" wzięło udział 18 młodych ludzi. Pierwsze miejsce z wynikiem 100 punktów zajął Paweł Błażków, na drugim miejscu znalazła się Lidia Cieplińska (99 pkt.), trzeci na podium był Mateusz Strumowski (98 pkt.).

Konkurencja nr 2 -"pistolet sportowy bocznego zapłonu" również przeznaczona była dla młodych uczestników. Pierwsze miejsce przypadło Sławomirowi Sikorskiemu (89 pkt.), drugi na podium był Nataniel Lech (82 pkt), trzecie miejsce zdobyła Lidia Cieplińska (80 pkt.)

Konkurencja nr 3 -"pistolet centralnego zapłonu" przygotowana była dla rodziców. Wygranym okazał się Krzysztof Stawiński (67 pkt.), tuż za nim ulokował się Marcin Lelo (59 pkt.) i Janusz Bochyński ( 55 pkt.).

Zwycięzcy otrzymali medale oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez firmę szkoleniową "Strzelec" i Fundację Sikorscy.

Twoja reakcja na artykuł?

7
78%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
22%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Ile pączków zamierzasz zjeść w tłusty czwartek?

Oddanych
głosów
383
1
37%
2-3
37%
4-5
7%
Więcej niż 5
19%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Paczkomaty w rękach Amerykanów
Rozmowy Jelonki
W sklepach mówią, że już tak jest, ale tak naprawdę jeszcze nie ma
 
Kryminał
Dzieci i zabójstwo nad potokiem
 
Inwestycje
Miliony na dworzec PKP w Jeleniej Górze
 
Aktualności
Majestatyczna Śnieżka w obłokach chmur
 
Pomagamy
Pilchowice dla Emilki z Jeleniej Góry
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group