Piątek, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 5586
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Stróże prawa w „mundurze” św. Mikołaja

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Piątek, 7 grudnia 2007, 10:24
Aktualizacja: 10:25
Autor: TEJO
Fot. KMP
Miłą niespodziankę sprawili policjanci wychowankom Domu Dziecka Towarzystwa Interwencji Społecznych w Jeleniej Górze. Z racji honorowego patronatu podarowali dzieciom mikołajkowe prezenty, na które sami się złożyli.

Policjanci i pracownicy cywilni Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zorganizowali we własnych szeregach zbiórkę pieniędzy oraz słodyczy. Ze zebranych funduszy zakupiono mini wieżę, kącik sklepowy, notebook edukacyjny oraz kilka rożków do zawijania niemowląt.

Niespodzianki sprawiły dzieciom ogromną i nieukrywaną radość, za co odwdzięczyły się piosenkami i wierszykami specjalnie przygotowanymi na tę okazję. – Dzieci i ich opiekunowie bardzo zaangażowali się w przygotowanie „mikołajek”. Było to dla nich ogromne przeżycie. Na zaproszonych gości, dzieci czekały z niecierpliwością już od samego rana – informuje nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Wśród odwiedzających pojawił się mł. inspektor Zbigniew Ciosmak, komendant miejski policji, który osobiście wręczał dzieciom paczki z prezentami.
To nie koniec policyjnych wizyt w domu TIS w tym roku. Przyjdą tam jeszcze na spotkanie opłatkowe.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~_rymcycymcy____ 7-12-2007 11:38
Sporo niespodzianek też sprawili kierowcom wieczorkiem pod stacją benzynową na Spółdzielczej. Droga szeroka, zupełnie pusto, więc znakomite miejsce na łatwe łupy. A mnie się udało ;)
~Wisienka 7-12-2007 12:15
Co dostaliście od Mikołaja? ;)
Patoll 7-12-2007 16:15
<i> regulamin złamany </i>
Patoll 7-12-2007 17:39
Dlaczego mój post złamał regulamin ?? Nie złamałem regulaminu. Jeżeli tak to proszę powiedzieć który punkt. Jeżeli nie ma takiego punktu to proszę o zamieszczenie ostatniego posta. Cenzura na Jelonce jak za komuny... <br> <br> <i> Policjanci i strażnicy miejscy to funkcjonariusze publiczni. Ich obrażanie i pomawianie jest przestępstwem - TEJO </i>

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group