Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 5953
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Stróże prawa w „mundurze” św. Mikołaja

Piątek, 7 grudnia 2007, 10:24
Aktualizacja: 10:25
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Stróże prawa w „mundurze” św. Mikołaja
Fot. KMP
Miłą niespodziankę sprawili policjanci wychowankom Domu Dziecka Towarzystwa Interwencji Społecznych w Jeleniej Górze. Z racji honorowego patronatu podarowali dzieciom mikołajkowe prezenty, na które sami się złożyli.

Policjanci i pracownicy cywilni Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zorganizowali we własnych szeregach zbiórkę pieniędzy oraz słodyczy. Ze zebranych funduszy zakupiono mini wieżę, kącik sklepowy, notebook edukacyjny oraz kilka rożków do zawijania niemowląt.

Niespodzianki sprawiły dzieciom ogromną i nieukrywaną radość, za co odwdzięczyły się piosenkami i wierszykami specjalnie przygotowanymi na tę okazję. – Dzieci i ich opiekunowie bardzo zaangażowali się w przygotowanie „mikołajek”. Było to dla nich ogromne przeżycie. Na zaproszonych gości, dzieci czekały z niecierpliwością już od samego rana – informuje nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Wśród odwiedzających pojawił się mł. inspektor Zbigniew Ciosmak, komendant miejski policji, który osobiście wręczał dzieciom paczki z prezentami.
To nie koniec policyjnych wizyt w domu TIS w tym roku. Przyjdą tam jeszcze na spotkanie opłatkowe.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group