Czwartek, 11 sierpnia
Imieniny: Lecha, Zuzanny
Czytających: 6341
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Street Wars vol 3 w jeleniogórskim Rynku

Wtorek, 9 lipca 2013, 7:20
Aktualizacja: 7:22
Autor: Org
Jelenia Góra: Street Wars vol 3 w jeleniogórskim Rynku
Fot. Organizator
Już 14 lipca o godzinie 11.00 na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze odbędzie się trzecia edycja zawodów tanecznych „Street Wars” połączona z Graffiti Jamem i warsztatami b–boyingu. Nie zabraknie dobrej muzyki w wykonaniu DJ Domela ze Stylowej Spółki Społem. Wstęp jest wolny. Gwiazdą wieczoru będzie raper Słoń z płytą „Demonologia”, który wystąpi o godz. 20.00 w klubie Orient Express. Bilet kosztuje 20 zł.

Cykl międzynarodowych zawodów „Street Wars” jest reaktywacją idei contestu, czyli konkursu, który odbył się wiele lat temu w Jeleniej Górze z międzynarodową obsadą tancerzy break dance, artystów malujących graffiti, sędziów i DJ-ów. Impreza jest dofinansowana ze środków Euroregionu Nysa w ramach mikroprojektów Polska-Czechy na lata 2007-2013 r. oraz pod honorowym patronatem prezydenta miasta Jeleniej Góry.

Główne walki na taniec breakdance rozgrywane będą systemem 2 vs 2 oraz power move battle i w zupełnie nowej kategorii routine battle. Do zawodów może zapisać się każdy o godz. 11.00 u organizatorów „Street Wars”.

Nie zabraknie dobrej muzyki. Za gramofonami stanie DJ Domel ze Stylowej Spółki Społem. W jury zasiądą: b-boy AC1 z Irlandii, b-boy Mario z Polski (LLCB) i b-boy Fayez z Hiszpanii.

Po zawodach odbędzie się after party, na którym zagra Słoń, Kukus, a także Dj Domel.

Dla tancerzy odbędzie się również top rock battle. Zainteresowani sztuką uliczną będą mogli podziwiać twórczość polskich i zagranicznych writerów, którzy swoje prace wykonają na 40 m panelu. Wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z tańcem lub właśnie ją rozpoczęli, będą mogli skorzystać z darmowych warsztatów z jednym z najbardziej znanych w Europie b-boyi AC1.

Zaprezentują się tacy grafficiarze, jak: Crap z Irlandii oraz z Polski Durexo, Diask, Nikt, Mist, Biosme, Oris, Toxic.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group