Środa, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 7167
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Stan najwyższej gotowości

Sobota, 27 września 2008, 8:05
Aktualizacja: Niedziela, 28 września 2008, 8:14
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Stan najwyższej gotowości
Fot. TEJO
Koncentracja sił policji z Jeleniej Góry i Legnicy, wzmożone kontrole, utrudnienia w ruchu – takie kłopoty mogą dziś napotkać zmotoryzowani w związku z futbolowymi derbami MKS Karkonosze Jelenia Góra i KS Górnik/Zagłębie Wałbrzych.

Nad bezpieczeństwem mieszkańców naszego regionu czuwać będą wszyscy policjanci jeleniogórskiego garnizonu przy wsparciu policjantów z Legnicy. W mieście i powiecie zostaną ustawione posterunki ruchu drogowego. Policjanci zabezpieczą trasę przejazdu pociągu, którym przyjadą kibice – mówi nadkom. Edyta Bagrowska, oficer prasowy KMP w Jeleniej Górze

W godzinach od 16.00 do 18.00 mogą wystąpić poważne utrudnienia w ruchu na ulicy Złotniczej i Powstańców Śląskich. Policja zaleca objazd przez aleję Jana Pawła II, a na ulicę Powstańców Śląskich przez ul. Wincentego Pola i Waryńskiego.

Policjanci przypominają osobom, które tego dnia chcą kibicować drużynom piłkarskim o konieczności posiadania dokumentu tożsamości. Osoby nieletnie mogą wejść na stadion tylko i wyłącznie pod opieką dorosłych. Zachowanie kibiców na trybunach będzie monitorowane przez funkcjonariuszy za pomocą kamer. Za wywołanie burd, bijatyk i inne nieodpowiedzialne zachowania pseudo kibiców grożą sankcje karne.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group