Sobota, 25 marca
Imieniny: Marii, Marioli
Czytających: 7306
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Stacje naprawcze przy ścieżkach rowerowych?

Piątek, 28 lipca 2017, 8:05
Aktualizacja: Sobota, 29 lipca 2017, 7:38
Autor: WAC
Jelenia Góra: Stacje naprawcze przy ścieżkach rowerowych?
Fot. Użyczone/Czytelnik
– Przebywam obecnie w Darłówku i mile zaskoczył mnie fakt, że w wielu różnych punktach umieszczone są stacje do naprawy rowerów – pisze znad morza nasz Czytelnik Sebastian. Cykliści mogą dzięki nim, w razie potrzeby bezpłatnie skorzystać z różnego rodzaju narzędzi, kluczy imbusowych, śrubokrętów i z pompki z manometrem. A czy w Jeleniej Górze która szczyci się że jest miastem sprzyjającym rowerzystom nie można wziąć przykładu z Darłowa ?

O odpowiedź na to pytanie zwróciliśmy się do zastępcy prezydenta Jeleniej Góry Jerzego Łużniaka. – Uważam, że tego typu ułatwienia dla cyklistów są jak najbardziej potrzebne – mówi J. Łużniak.- Zwłaszcza, że nie wszyscy mają możliwość wożenia takiego sprzętu ze sobą.

- Stanowisko z przyrządami do drobnych napraw rowerów znajduje się już w projekcie singel tracku, który powstanie w Transgranicznym Centrum Turystyki Aktywnej pod Chojnikiem w Sobieszowie. Będą zabiegał, aby stacje naprawcze znalazły się również przy powstających w przyszłości innych trasach rowerowych. Mam nadzieję, że z czasem pojawią się one też przy już istniejących traktach dla cyklistów – dodaje.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (46)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ilu powinno być posłów w Sejmie?

Oddanych
głosów
851
maksymalnie 150
81%
od 151 do 459
7%
460 jak obecnie
6%
od 461 do 599
1%
600 i więcej
4%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group